Hel semesterbostad

A Cozy House to Stay in Vandel

Boendeklass: 3
Semesterboende med kök i Vandel

Välj datum för att se priser

Denna semesterbostad ligger mindre än 10 minuters bilfärd från LEGOLAND® Billund och Lego House. Dessutom har gäster tillgång till en terrass och en trädgård.

Recensioner

8,8 av 10,
Utmärkt

Hel bostad

2 sovrum1 badrum

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi

Främsta bekvämligheter (3)

  • Terrass
  • Trädgård
  • Utomhusgrill

Känn dig som hemma (6)

  • 2 sovrum
  • Kök
  • Trädgård
  • Terrass
  • Grill(ar)
  • Avgiftsfri parkering

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Vandel, Syddanmark

I närheten

  • Firehøje og Kong Rans Høj - 3 min med bil - 3.2 km
  • WOW PARK Billund - 7 min med bil - 8.2 km
  • Lalandia vattenpark - 9 min med bil - 10.3 km
  • Skulpturpark Billund - 10 min med bil - 8.4 km
  • LEGOLAND® Billund - 11 min med bil - 9.4 km

Ta sig runt

  • Billund (BLL) - 8 min med bil
  • Esbjerg (EBJ) - 47 min med bil
  • Jelling Station - 18 min med bil
  • Vejle Station - 19 min med bil
  • Give Station - 19 min med bil

Restauranger

  • ‪Billund Gastropub - ‬8 min med bil
  • ‪Knight’s Tavern Restaurant & Bar - ‬8 min med bil
  • ‪Panorama Restauraunt - Legoland - ‬8 min med bil
  • ‪Pirates Inn - ‬7 min med bil
  • ‪Familie Buffet - ‬8 min med bil

Om boendet

A Cozy House to Stay in Vandel

  • Denna semesterbostad ligger mindre än 10 minuters bilfärd från LEGOLAND® Billund och Lego House. Dessutom har gäster tillgång till en terrass och en trädgård.

Översikt

DONE

Boendets storlek

    • Privat semesterboende
DONE

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 18.00.
    • Lägsta ålder för incheckning: 18 år
    • Utcheckningstiden är kl. 10.00
DONE

Incheckningsinstruktioner

    • Detta boende har ingen reception.
    • Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphämtning före ankomst – privat ingång.
    • Kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
DONE

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
    • Lägsta ålder för incheckning är 18 år
PETS

Husdjur

    • Djur ej tillåtna
    • Assistanshundar är välkomna
WIFI

Internet

    • Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds.
    • Gratis parkering i närheten.
    • Parkering finns på gatan.
VPN_KEY

Övrig information

    • Särskilda platser för rökning

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Gratis parkering i närheten
  • Parkering på gatan

Sovrum

  • 2 sovrum

Badrum

  • 1 badrum

Utomhus

  • Terrass
  • Grill
  • Trädgård
  • Utomhusmöbler

Husdjur

  • Endast assistanshundar (inga husdjur tillåtna)

Anpassning/tillgänglighet

  • Om du behöver tillgänglighetsanpassning kan du kontakta boendet med hjälp av kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
  • Ingen hiss
  • Rullstolsanpassat (begränsat)
  • Särskilda platser för rökning

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)

Avgifter och policyer

Husdjur

  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar bank- eller kreditkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club och JCB International.
Boendet rengörs av städpersonal.
En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

A Cozy House to Stay
"A Cozy House to Stay"
"A Cozy House to Stay in Vandel"
A Cozy House to Stay in Vandel Vandel
A Cozy House to Stay in Vandel Private vacation home
A Cozy House to Stay in Vandel Private vacation home Vandel

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna semesterbostad?

Husdjur är tyvärr inte tillåtna, men assistanshundar är välkomna.

Erbjuder denna semesterbostad parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har denna semesterbostad angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 18.00. Utcheckning senast 10.00.

Vad finns det att göra på A Cozy House to Stay in Vandel och i närheten?

A Cozy House to Stay in Vandel har trädgård.

Har A Cozy House to Stay in Vandel kök eller pentry?

Ja, det finns ett kök.