Hel semesterbostad

House Katarina

3.5-stjärnigt boende
Semesterboende med kök i Baska Voda

Välj datum för att se priser

Njut av din vistelse i Baska Voda med denna semesterbostad som utgångspunkt. Här ingår bland annat wi-fi och parkering. Boendet erbjuder en trädgård, kök och kylskåp.

Recensioner

8,8 av 10,
Utmärkt

Hel bostad

Sovplats för 7

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Tvättmöjligheter
  • Husdjursvänligt
  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering

Främsta bekvämligheter (3)

  • Nära stranden
  • Luftkonditionering
  • Trädgård

Känn dig som hemma (5)

  • Kök
  • Trädgård
  • Espressobryggare
  • Satellit-tv
  • Avgiftsfri parkering

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Baska Voda, Split-Dalmatia

I närheten

  • Krvavicas strand - 16 min till fots - 1.4 km
  • Makarskas strand - 7 min med bil - 5.4 km
  • Brela strand - 9 min med bil - 8.3 km
  • Baška Vodas strand - 9 min med bil - 6.1 km
  • Punta Rata-stranden - 10 min med bil - 9.0 km

Ta sig runt

  • Split (SPU) - 86 min med bil
  • Brac Island (BWK) - 111 min med bil

Restauranger

  • ‪BUM Bar - ‬7 min med bil
  • ‪Beach Bar H2O - ‬7 min med bil
  • ‪Grano Duro - ‬7 min med bil
  • ‪Aquarelle - ‬7 min med bil
  • ‪Restaurant Veliko Brdo - ‬8 min med bil

Om boendet

House Katarina

  • Njut av din vistelse i Baska Voda med denna semesterbostad som utgångspunkt. Här ingår bland annat wi-fi och parkering. Boendet erbjuder en trädgård, kök och kylskåp.

Översikt

DONE

Boendets storlek

    • Privat semesterboende
DONE

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 22.00.
    • Utcheckningstiden är kl. 10.00
DONE

Incheckningsinstruktioner

    • Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
    • Kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
DONE

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
PETS

Husdjur

    • Husdjur tillåts*
    • Assistanshundar är välkomna
WIFI

Internet

    • Gratis wi-fi på rummen
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds.
VPN_KEY

Övrig information

    • Rökfritt boende

Hotellbekvämligheter

Strand

  • Nära stranden

Internet

  • Gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området

Kök

  • Kylskåp
  • Spishäll
  • Mikrovågsugn
  • Ugn
  • Diskmaskin
  • Espressobryggare
  • Vattenkokare
  • Frys
  • Köksutrustning

Badrum

  • Endast dusch

Utomhus

  • Trädgård

Tvätt

  • Tvättmaskin

Komfort

  • Luftkonditionering

Husdjur

  • Assistanshundar är avgiftsbefriade
  • Husdjur välkomna
  • EUR 10.0 per husdjur per natt

Anpassning/tillgänglighet

  • Rökning förbjuden

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Att göra

  • Cykeluthyrning i närheten

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)

Avgifter och policyer

Husdjur

  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.
  • Husdjur är tillåtna mot en avgift på EUR 10.0 per husdjur, per natt.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendets registreringsnummer HR64887759853
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

House Katarina Baska Voda
House Katarina Private vacation home
House Katarina Private vacation home Baska Voda

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna semesterbostad?

Ja, husdjur är välkomna. En avgift tas ut på EUR 10.0 per husdjur per natt. Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Erbjuder denna semesterbostad parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har denna semesterbostad angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 22.00. Utcheckning senast 10.00.

Vad finns det att göra på House Katarina och i närheten?

Under årets varmare månader kan du roa dig med aktiviteter i närheten osm cykling. House Katarina har även trädgård.

Har House Katarina kök eller pentry?

Ja, det finns ett pentry med espressobryggare, brödrost och köksutrustning.

Hur är området vid House Katarina?

House Katarina ligger 13 minuters promenad från Krvavicas strand.

Recensioner

8,8

Fantastiskt