Hel lägenhet
Apartments Rezika
Boendeklass: 3.5
Lägenheter i Palit med kök och balkonger
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Apartments Rezika





Apartments Rezika är ett utmärkt val för din vistelse i Palit. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering. Samtliga lägenheter har kök, såväl som balkonger och espressobryggare.
Populära bekvämligheter
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Kylskåp
Främsta bekvämligheter (4)
Främsta bekvämligheter (4)
- Nära stranden
- Terrass
- Luftkonditionering
- Utomhusgrill
Känn dig som hemma (6)
Känn dig som hemma (6)
- 2 sovrum
- Kök
- Terrass
- Espressobryggare
- Satellit-tv
- Grill(ar)
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Rum
- 100 kvadratmeter
- 3 sovrum
- 7 sovplatser
- 1 futon (enkel) och 3 kingsize-sängar
- Gratis wi-fi
Rum
- 100 kvadratmeter
- 3 sovrum
- 7 sovplatser
- 1 futon (enkel) och 3 kingsize-sängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Lägenhet (A1)

Lägenhet (A1)
- Utsikt mot trädgården
- 100 kvadratmeter
- 3 sovrum
- 7 sovplatser
- 3 kingsize-sängar och 1 futon (enkel)
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Lägenhet (A2)

Lägenhet (A2)
- Utsikt mot trädgården
- 100 kvadratmeter
- 4 sovrum
- 8 sovplatser
- 4 kingsize-sängar
- Gratis wi-fi
Liknande boenden

Apartments Villa Ana
Rab
Apartments Villa Ana
Rab
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 2 298 kr
2 298 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

San Marino Resort
Lopar
San Marino Resort
Lopar
- Gratis frukost
- Flygtransfer
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
7.6 av 10, Bra, 52 recensioner
7,6
Bra
52 recensioner
Priset är 1 174 kr
1 174 kr
inklusive skatter och avgifter
24 sep. – 25 sep.

Integral Hotel Arbia - Villa Rio
Rab
Integral Hotel Arbia - Villa Rio
Rab
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
8.0 av 10, Väldigt bra, 21 recensioner
8,0
Väldigt bra
21 recensioner
Priset är 1 067 kr
1 067 kr
inklusive skatter och avgifter
26 aug. – 27 aug.

Apartments Olga
Rab
Apartments Olga
Rab
- Pool
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering

Aminess Younique Gaia Green Villas
Omisalj
Aminess Younique Gaia Green Villas
Omisalj
- Flygtransfer
- Kök
- Husdjursvänligt
- Parkering tillgänglig
9.2 av 10, Underbart, 37 recensioner
9,2
Underbart
37 recensioner

Valamar Atrium Residence
Baska
Valamar Atrium Residence
Baska
- Pool
- Gratis frukost
- Spa
- Husdjursvänligt
9.2 av 10, Underbart, 145 recensioner
9,2
Underbart
145 recensioner
Priset är 3 044 kr
3 044 kr
inklusive skatter och avgifter
5 sep. – 6 sep.

Hotel Delfin
Omišalj
Hotel Delfin
Omišalj
- Pool
- Gratis frukost
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
9.0 av 10, Underbart, 2 recensioner
9,0
Underbart
2 recensioner
Priset är 1 848 kr
1 848 kr
inklusive skatter och avgifter
4 sep. – 5 sep.

Hotel Drazica
Krk
Hotel Drazica
Krk
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
7.8 av 10, Bra, 73 recensioner
7,8
Bra
73 recensioner
Priset är 1 432 kr
1 432 kr
inklusive skatter och avgifter
25 sep. – 26 sep.

Soline Bay Seashore Residence
Dobrinj
Soline Bay Seashore Residence
Dobrinj
- Pool
- Flygtransfer
- Kök
- Tvättmöjligheter
9.8 av 10, Enastående, 10 recensioner
9,8
Enastående
10 recensioner

Holiday Home on Beach With Waterfront Views
Rab
Holiday Home on Beach With Waterfront Views
Rab
- Avgiftsfri parkering
- Luftkonditionering
- Rökning förbjuden
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området
PALIT 382, Palit, Kvarner, 51280
I närheten
- San Francesco kyrka - 11 min till fots - 1.0 km
- Rabs hamn - 16 min till fots - 1.4 km
- Komrcar Park - 18 min till fots - 1.5 km
- Rab Loggia - 5 min med bil - 1.8 km
- Municipium Arbetorget - 5 min med bil - 1.8 km
Ta sig runt
- Rijeka (RJK) - 153 min med bil
- Pula (PUY) - 67,2 km
- Zagreb (ZAG) - 150,1 km
Restauranger
- Gostionica SPORT - 15 min till fots
- Padova III - 5 min med bil
- Caffe bar Kristofor - 11 min till fots
- La Mar Bar & Kitchen - 19 min med bil
- Caffe bar Padova - 10 min till fots
Om boendet
Apartments Rezika
- Apartments Rezika är ett utmärkt val för din vistelse i Palit. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering. Samtliga lägenheter har kök, såväl som balkonger och espressobryggare.
Översikt
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 22.00.
- Utcheckningstiden är kl. 09.00
Incheckningsinstruktioner
- Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
- Kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi på rummen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
- Carport finns på plats.
Övrig information
- Särskilda platser för rökning
Hotellbekvämligheter
Strand
- Nära stranden
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
- Parkering på området, däribland carport
Kök
- Kylskåp
- Spishäll
- Mikrovågsugn
- Ugn
- Diskmaskin
- Espressobryggare
- Köksutrustning
- Vattenkokare
- Frys
Badrum
- Endast dusch
Utomhus
- Balkong
- Terrass
- Grill
Komfort
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Särskilda platser för rökning
Att göra
- Cykeluthyrning i närheten
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Avgifter och policyer
Extra tillval
- Luftkonditionering finns tillgänglig mot en avgift på EUR 5 per natt.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendets registreringsnummer HR64887759853
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Rezika
Apartments Rezika Rab
Apartments Rezika Apartment
Apartments Rezika Apartment Rab
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Apartments Rezika?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder Apartments Rezika parkering?
Ja, det finns gratis parkering. Parkeringsalternativen på plats är carport.
Vilka tider har Apartments Rezika angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 22.00. Utcheckning senast 09.00.
Vad finns det att göra på Apartments Rezika och i närheten?
Under årets varmare månader kan du roa dig med aktiviteter i närheten osm cykling.
Har Apartments Rezika kök eller pentry?
Ja, det finns ett pentry med espressobryggare, köksutrustning och kylskåp.
Har Apartments Rezika några privata utomhusområden?
Ja, varje lägenhet har balkong.
Hur är området vid Apartments Rezika?
Apartments Rezika ligger 1 minuters promenad från Kvarnerviken och 13 minuters promenad från Rabs hamn.