Hel lägenhet

Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool

Boendeklass: 2
Boende i Altea med utomhuspool

Välj datum för att se priser

Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool är ett utmärkt val för din vistelse i Altea. Gäster kan svalka sig i deras utomhuspool, och dessutom ingår bland annat wi-fi och parkering.

Hel lägenhet

4 sovrum2 badrumSovplats för 8

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Kök
  • Husdjursvänligt
  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi
  • Kylskåp

Främsta bekvämligheter (1)

  • Utomhuspool

Känn dig som hemma (6)

  • 4 sovrum
  • Kök
  • Privat badrum
  • Trädgård
  • Djupt badkar
  • Avgiftsfri parkering
Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Altea, Valencian Community

I närheten

  • Ortodoxa Rusa San Miguel Arcangel Altea-kyrkan - 4 min med bil - 6.2 km
  • Alteas hamn - 5 min med bil - 4.5 km
  • Kyrktorget - 6 min med bil - 5.2 km
  • Cap Negrets strand - 6 min med bil - 4.2 km
  • Alteas marknad - 7 min med bil - 5.5 km

Ta sig runt

  • La Vila Joiosa spårvagnsstation - 22 min med bil

Restauranger

  • ‪La Terraza - ‬5 min med bil
  • ‪Restaurante Los Jazmines - ‬6 min med bil
  • ‪Pizzeria Nova Bussola - ‬6 min med bil
  • ‪sushi bar Ryokucha - ‬5 min med bil
  • ‪Villa D'este - ‬6 min med bil

Om boendet

Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool

  • Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool är ett utmärkt val för din vistelse i Altea. Gäster kan svalka sig i deras utomhuspool, och dessutom ingår bland annat wi-fi och parkering.

Översikt

Boendets storlek

    • 7 rum

Incheckning/utcheckning

    • Checka in fram till: 16.00.
    • Utcheckningstiden är kl. 10.00

Incheckningsinstruktioner

    • Detta boende har ingen reception.
    • Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas

Husdjur

    • Husdjur bor gratis
    • Assistanshundar är välkomna

Internet

    • Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
    • Gratis wi-fi på rummen

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds.

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Utomhuspool

Internet

  • Gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området

Kök

  • Kylskåp
  • Spishäll
  • Mikrovågsugn
  • Ugn
  • Diskmaskin
  • Brödrost
  • Vattenkokare

Sovrum

  • Sängkläder tillhandahålls

Badrum

  • Badkar/dusch
  • Djupt badkar
  • Handdukar tillhandahålls

Utomhus

  • Privat gård

Komfort

  • Uppvärmning

Husdjur

  • Assistanshundar är avgiftsbefriade
  • Husdjur välkomna
  • Husdjur bor gratis

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)

Allmänt

  • 7 rum
  • Ingång via extern korridor

Avgifter och policyer

Återbetalningsbara depositioner

  • Deposition för skador: EUR 300 per vistelse

Husdjur

  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga föreskrifter. Om du vill ha mer information kan du kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool Altea
Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool Residence
Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool Residence Altea

Vanliga frågor och svar

Har Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool någon pool?

Ja, det finns utomhuspool.

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool?

Ja, husdjur får följa med utan kostnad.

Erbjuder Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool angett för in- och utcheckning?

Checka in fram till: 16.00. Utcheckning senast 10.00.

Vad finns det att göra på Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool och i närheten?

Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool har utomhuspool.

Har Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool privata bubbelpooler?

Ja, varje enhet har ett djupt badkar.

Har Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool kök eller pentry?

Ja, det finns ett pentry med brödrost, kylskåp och mikrovågsugn.

Har Lovely 4-bed House in Altea With Swimming Pool några privata utomhusområden?

Ja, varje enhet har privat gård.