Hel lägenhet

Holiday City

Boendeklass: 3.5
Lägenhet i Kołobrzeg med inomhuspool

Välj datum för att se priser

Njut av din vistelse i Kołobrzeg med Holiday City som utgångspunkt. Gäster har tillgång till en inomhuspool och en säsongsöppen utomhuspool, och dessutom ingår både wi-fi och parkering. Samtliga lägenheter erbjuder bekvämligheter som tvättmaskiner och kylskåp.

Hel lägenhet

1 sovrum1 badrum

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Pentry
  • Tvättmöjligheter
  • Husdjursvänligt
  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi

Främsta bekvämligheter (3)

  • 3 rökfria lägenheter
  • Inomhuspool
  • En säsongsöppen utomhuspool

Känn dig som hemma (6)

  • Pentry
  • Privat badrum
  • Separat sittutrymme
  • Mörkläggningsgardiner
  • Badkar eller dusch
  • Avgiftsfri parkering

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
ul. Sienkiewicza 28c/9, Kolobrzeg, West Pomeranian Voivodeship, 78-100

I närheten

  • Parken Kolobrzeg - 12 min till fots - 1.0 km
  • Kołobrzegs basilika - 15 min till fots - 1.3 km
  • Polska armémuseet - 17 min till fots - 1.5 km
  • Kołobrzegs strand - 19 min till fots - 1.6 km
  • Kołobrzeg Lighthouse - 19 min till fots - 1.6 km

Ta sig runt

  • Szczecin (SZZ-Solidarity Szczecin-Goleniów) - 75 min med bil
  • Kolobrzeg station - 18 minuters promenad
  • Trzebiatów station - 27 min med bil

Restauranger

  • ‪Cafe La Mer - ‬17 min till fots
  • ‪Smażalnia Ryb "U Rybickiego - ‬19 min till fots
  • ‪Mezalians - ‬4 min med bil
  • ‪Portowa 28 Cafe - ‬19 min till fots
  • ‪fishka fiszka - ‬16 min till fots

Om boendet

Holiday City

  • Njut av din vistelse i Kołobrzeg med Holiday City som utgångspunkt. Gäster har tillgång till en inomhuspool och en säsongsöppen utomhuspool, och dessutom ingår både wi-fi och parkering. Samtliga lägenheter erbjuder bekvämligheter som tvättmaskiner och kylskåp.

Översikt

Boendets storlek

    • 3 lägenheter

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 22.00.
    • Tidig incheckning i mån av tillgänglighet
    • Lägsta ålder för incheckning: 18 år
    • Utcheckningstiden är kl. 10.00

Incheckningsinstruktioner

    • Detta boende har ingen reception.
    • Gäster som planerar att anlända utanför de normala incheckningstiderna kommer att få ett e-postmeddelande inom 24 timmar före ankomst med incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphämtning – privat ingång.
    • Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
    • Innan ankomst måste du registrera dig online via en säker länk
    • Om du planerar att ankomma efter 12.00 ska du kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
    • En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
    • Lägsta ålder för incheckning är 18 år

Husdjur

    • Husdjur tillåts (upp till 10 kg per husdjur)*
    • Assistanshundar är välkomna

Internet

    • Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 25+ Mbps)

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds.

Övrig information

    • Rökfritt boende

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Inomhuspool
  • Säsongsöppen utomhuspool

Internet

  • Gratis wi-fi, med hastighet 25+ Mbps

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området

Kokvrå

  • Stort kylskåp
  • Spishäll
  • Ugn
  • Diskmaskin
  • Köksutrustning

Badrum

  • Badkar eller dusch
  • Gratis toalettartiklar
  • Handdukar tillhandahålls
  • Hårtork
  • Toalettpapper

Utrymmen

  • Sittutrymme

Tvätt

  • Tvättmaskin

Husdjur

  • Assistanshundar är avgiftsbefriade
  • Husdjur välkomna
  • PLN 50.00 per husdjur per natt
  • Upp till 10 kg per husdjur

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Rökning förbjuden

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda
  • Mörkläggningsgardiner
  • Virtuell reception

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)

Allmänt

  • 3 rum

Avgifter och policyer

Återbetalningsbara depositioner

  • En skadedeposition på PLN 400 debiteras innan incheckning.
  • Depositionen ska betalas via banköverföring inom 72 timmar efter bokning.

Obligatoriska avgifter

Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
  • Stadsskatt: 6.67 PLN per person per natt

Extra tillval

  • Tidig incheckning kan ordnas mot en tilläggsavgift (i mån av tillgänglighet).

Barn- och extrasängar

  • Barnsängar är tillgängliga mot en avgift på PLN 100.0 per vistelse.

Husdjur

  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.
  • Husdjur är tillåtna mot en avgift på PLN 50.00 per husdjur, per natt.

Pool, spa och gym (om tillämpligt)

  • Poolen är tillgänglig mellan 09.00 och 21.00.
  • Den säsongsöppna poolen är tillgänglig från 23 juni till 31 augusti.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay och Carte Blanche.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

Holiday City Apartment
Holiday City Kolobrzeg
Holiday City Apartment Kolobrzeg

Vanliga frågor och svar

Har Holiday City någon pool?

Ja, det finns inomhuspool och en säsongsöppen utomhuspool. Gäster har tillgång till pool från 09.00 till 21.00.

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Holiday City?

Ja, husdjur med en vikt på upp till 10 kg per djur är välkomna. En avgift tas ut på PLN 50.00 per husdjur per natt. Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Erbjuder Holiday City parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har Holiday City angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 22.00. En avgift tas ut för tidig incheckning (i mån av tillgång). Utcheckning senast 10.00.

Vad finns det att göra på Holiday City och i närheten?

Holiday City har inomhuspool.

Har Holiday City kök eller pentry?

Ja, det finns ett pentry med spishäll, ugn och kylskåp.

Hur är området vid Holiday City?

Holiday City ligger 17 minuters promenad från Sant Marcins katolska kyrka och 18 minuters promenad från Parken Kolobrzeg.