Xidun Hotel
Boendeklass: 2
Hotell i Chenzhou
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Xidun Hotel





När du planerar en resa till Chenzhou är Xidun Hotel ett utmärkt alternativ.
Populära bekvämligheter
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Tvättmöjligheter
- Laddningsstation för elfordon
Främsta bekvämligheter (5)
Främsta bekvämligheter (5)
- Frukost tillgänglig
- Värdeförvaringsskåp i receptionen
- Tvättmöjligheter
- Bagageförvaring
- Tillgång till värdeskåp
Det nuvarande priset är 113 kr
113 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Tillgängliga filter för rum
Visar 19 av 19 rum
Öppna alla foton för Light Luxury Double Occupancy Room with Self-Service Laundry

Light Luxury Double Occupancy Room with Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 2 enkelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Light Luxury Family Suite with Public Self-Service Laundry

Light Luxury Family Suite with Public Self-Service Laundry
- 3 sovplatser
- 1 kingsize-säng ELLER 2 dubbelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Modern Double Occupancy Room with Public Self-Service Laundry

Modern Double Occupancy Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 2 enkelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Chinese-Style Double Occupancy Room with Public Self-Service Laundry

Chinese-Style Double Occupancy Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 2 enkelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för European-Style Double Occupancy Room with Public Self-Service Laundry

European-Style Double Occupancy Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 2 enkelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Chinese-Style Mahjong Room with Public Self-Service Laundry

Chinese-Style Mahjong Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 2 enkelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för European-Style Mahjong Room with Public Self-Service Laundry

European-Style Mahjong Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 2 enkelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Movie Theme Room with Public Self-Service Laundry

Movie Theme Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 kingsize-säng
- Gratis wi-fi
Couples' Room
- 2 sovplatser
- 1 kingsize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Rome Theme Room with Public Self-Service Laundry

Rome Theme Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 kingsize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för French-Style Theme Room with Public Self-Service Laundry

French-Style Theme Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 kingsize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för European-Style Family Suite with Public Self-Service Laundry

European-Style Family Suite with Public Self-Service Laundry
- 3 sovplatser
- 1 kingsize-säng ELLER 2 dubbelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Romantic Theme Room with Public Self-Service Laundry

Romantic Theme Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 kingsize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Light Luxury Single Room with Self-Service Laundry

Light Luxury Single Room with Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Modern Single Room with Public Self-Service Laundry

Modern Single Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för European-Style Single Room with Public Self-Service Laundry

European-Style Single Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Economic Room With Public Self-Service Laundry

Economic Room With Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
Öppna alla foton för Exceptional Double Bed Room with Public Self-Service Laundry

Exceptional Double Bed Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Exceptional Double Occupancy Room with Public Self-Service Laundry

Exceptional Double Occupancy Room with Public Self-Service Laundry
- 2 sovplatser
- 2 enkelsängar
- Gratis wi-fi
Liknande boenden

Junlin Banshan Hotel
Suxian
Junlin Banshan Hotel
Suxian
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Gym
- Tvättmöjligheter
Priset är 313 kr
313 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Holiday Inn Express Chenzhou Suxian by IHG
Suxian
Holiday Inn Express Chenzhou Suxian by IHG
Suxian
- Gratis frukost
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
Priset är 436 kr
436 kr
inklusive skatter och avgifter
17 sep. – 18 sep.

Hawthorn By Wyndham Chenzhou Beihu
Beihu
Hawthorn By Wyndham Chenzhou Beihu
Beihu
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 742 kr
742 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Chenzhou Jiajia Holiday lnn
Suxian
Chenzhou Jiajia Holiday lnn
Suxian
- Avgiftsfri parkering
- Tvättmöjligheter
- Rökning förbjuden
- Laddningsstation för elfordon
Priset är 126 kr
126 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Wuyi E-Sports Hotel
Beihu
Wuyi E-Sports Hotel
Beihu
- Parkering tillgänglig
- Tvättmöjligheter
- Rökning förbjuden
- Laddningsstation för elfordon
Priset är 171 kr
171 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Cangzhou Maiji Fashion Chain Hotel
Beihu
Cangzhou Maiji Fashion Chain Hotel
Beihu
- Parkering tillgänglig
Priset är 295 kr
295 kr
inklusive skatter och avgifter
4 sep. – 5 sep.

Senlinli Campsite
Zixing
Senlinli Campsite
Zixing
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Barnvänliga aktiviteter
Priset är 460 kr
460 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Yunxuan Hotel Zhangzhou
Suxian
Yunxuan Hotel Zhangzhou
Suxian
- Parkering tillgänglig
- Laddningsstation för elfordon
Priset är 110 kr
110 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Chaoyangli Minzu Dujia Jiudian
Dinghu
Chaoyangli Minzu Dujia Jiudian
Dinghu
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt
Priset är 541 kr
541 kr
inklusive skatter och avgifter
8 sep. – 9 sep.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

No. 5 Guoqing South Road, Chenzhou, Hunan, 423000
I närheten
- Beihu Park - 12 min till fots - 1.1 km
- Dongta Park - 3 min med bil - 2.4 km
- Wuling Pavilion Golf Training Field - 5 min med bil - 4.7 km
- Longjing park - 37 min med bil - 41.2 km
- Xingning martyrmonument - 59 min med bil - 66.6 km
Ta sig runt
- Chenzhou (HCZ-Beihu) - 37 min med bil
- Hengyang (HNY) - 110 min med bil
- Ganzhou (KOW-Huangjin) - 146 min med bil
- Chenzhou West station - 20 min med bil
Restauranger
- 回味砍肉粉 - 3 min med bil
- 大碗粉匠 - 2 min med bil
- 筒子骨粉 - 3 min med bil
- 三号星球 - 7 min till fots
- 春燕馄炖 - 3 min med bil
Om boendet
Xidun Hotel
- När du planerar en resa till Chenzhou är Xidun Hotel ett utmärkt alternativ.
Översikt
Hotellets storlek
- 120 rum
Incheckning/utcheckning
- Incheckning börjar kl. 14.00
- Utcheckningstiden är kl. 14.00
Incheckningsinstruktioner
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
- Laddningsstation för elfordon finns på plats.
Hotellbekvämligheter
Mat och dryck
- Frukost serveras (tilläggsavgift)
Tjänster
- Tvättmöjligheter
- Bagageförvaring
Boendet och bekvämligheter
- Byggdes 2008
- Värdeförvaringsskåp i receptionen
- Tillgång till förvaringsskåp
Tillgänglighetsanpassning
- Hiss
Avgifter och policyer
Policyer
Om du avbokar din bokning kommer boendets avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Boendeklass
Boendets klass, som har angetts av vårt betygsystem, är baserad på boendets typ, bekvämligheter och tjänster.
Kallas även
Xidun Hotel Hotel
Xidun Hotel Chenzhou
Xidun Hotel Hotel Chenzhou
Vanliga frågor och svar
Erbjuder Xidun Hotel parkering?
Ja, det finns gratis parkering. Laddningsstation för elbil erbjuds.
Vilka tider har Xidun Hotel angett för in- och utcheckning?
Du kan checka in från 14.00. Utcheckning senast 14.00.
Hur är området vid Xidun Hotel?
Xidun Hotel ligger i Suxian, 14 minuters promenad från Beihu Park.