Hel lägenhet
Olaias Design by Homing
Boendeklass: 3
Lägenhet på promenadavstånd från Avenida da Liberdade
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Olaias Design by Homing





Olaias Design by Homing ligger bara 5 minuters bilfärd från Praça do Rossio och Marquês de Pombals torg. Gäster erbjuds kök och mikrovågsugn i samtliga lägenheter. Kollektivtrafik finns i närheten. Till Olaias Station tar det 6 minuter att gå och till Alameda Station är det 13 minuter.
Recensioner
8,28,2 av 10,
Mycket bra
Hel lägenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 4
Populära bekvämligheter
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Mikrovågsugn
Främsta bekvämligheter (1)
Främsta bekvämligheter (1)
- Luftkonditionering
Känn dig som hemma (4)
Känn dig som hemma (4)
- Kök
- Kaffe- och tebryggare
- Hiss
- Avgiftsfri parkering
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Alameda Typical by Homing
Gamla stan i Lissabon
Alameda Typical by Homing
Gamla stan i Lissabon
- Kök
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
- Mikrovågsugn

Refúgio do Barão
Gamla stan i Lissabon
Refúgio do Barão
Gamla stan i Lissabon
- Delat kök
- Gratis wi-fi
Priset är 750 kr
750 kr
inklusive skatter och avgifter
26 aug. – 27 aug.

Alameda Terrace by Homing
Gamla stan i Lissabon
Alameda Terrace by Homing
Gamla stan i Lissabon
- Gratis wi-fi
Priset är 1 882 kr
1 882 kr
inklusive skatter och avgifter
25 aug. – 26 aug.

Olaias Design by Homing
Olaias
Olaias Design by Homing
Olaias
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi

Alameda Typical by Homing
Gamla stan i Lissabon
Alameda Typical by Homing
Gamla stan i Lissabon
- Gratis wi-fi
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Marechal Francisco Costa Gomes 48, C, Lisbon, 1900-456
I närheten
- Fonte Luminosa - 7 min till fots - 0.6 km
- Avenida Almirante Reis - 12 min till fots - 1.0 km
- Bela Vista Park - 15 min till fots - 1.3 km
- Avenida de Roma - 20 min till fots - 1.7 km
- Praça Duque de Saldanha - 5 min med bil - 2.6 km
Ta sig runt
- Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 13 min med bil
- Cascais (CAT) - 32 min med bil
- Entrecampos station - 3 min med bil
- Roma-Areeiro station - 18 minuters promenad
- Marvila station - 26 minuters promenad
- Olaias Station - 6 minuters promenad
- Alameda Station - 13 minuters promenad
- Areeiro Station - 15 minuters promenad
Restauranger
- Portugália - 18 min till fots
- Ammò - 13 min till fots
- All About Noodles - 17 min till fots
- Zap Sushi & Ramen Bar - 10 min till fots
- Formiga Gulosa Restaurante Portuguese - 11 min till fots
Om boendet
Olaias Design by Homing
- Olaias Design by Homing ligger bara 5 minuters bilfärd från Praça do Rossio och Marquês de Pombals torg. Gäster erbjuds kök och mikrovågsugn i samtliga lägenheter. Kollektivtrafik finns i närheten. Till Olaias Station tar det 6 minuter att gå och till Alameda Station är det 13 minuter.
Översikt
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 20.00.
- Utcheckningstiden är kl. 11.00
Incheckningsinstruktioner
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Övrig information
- Särskilda platser för rökning
Hotellbekvämligheter
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
Kök
- Mikrovågsugn
- Diskmaskin
- Kaffe- och tebryggare
- Köksutrustning
Sovrum
- Sängkläder tillhandahålls
Badrum
- Handdukar tillhandahålls
Komfort
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Hiss
- Särskilda platser för rökning
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Avgifter och policyer
Obligatoriska avgifter
Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Stadsskatt: 4.00 EUR per person per natt i upp till 7 nätter. Skatten gäller inte barn under 13 år.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Olaias Design by Homing Lisbon
Olaias Design by Homing Apartment
Olaias Design by Homing Apartment Lisbon
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Olaias Design by Homing?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder Olaias Design by Homing parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har Olaias Design by Homing angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 20.00. Utcheckning senast 11.00.
Har Olaias Design by Homing kök eller pentry?
Ja, det finns ett pentry med kaffebryggare, köksutrustning och mikrovågsugn.
Hur är området vid Olaias Design by Homing?
Olaias Design by Homing iligger 6 minuters promenad från Olaias Station och 12 minuters promenad från Avenida Almirante Reis.