Tree of Life AeroVillage Panheli
Boendeklass: 3
Resort i Tala med utomhuspool och restaurang
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Tree of Life AeroVillage Panheli





Tree of Life AeroVillage Panheli är ett utmärkt val för din vistelse i Tala. Här har du tillgång till en utomhuspool och du kan dessutom äta gott på deras restaurang.
Recensioner
8,48,4 av 10,
Mycket bra
Populära bekvämligheter
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Reception dygnet runt
Främsta bekvämligheter (6)
Främsta bekvämligheter (6)
- Städning varje dag
- Restaurang
- Utomhuspool
- Frukost tillgänglig
- Rumsservice
- Reception öppen dygnet runt
Känn dig som hemma (5)
Känn dig som hemma (5)
- Privat badrum
- Städning varje dag
- Badrockar
- Avgiftsfri parkering
- Utomhuspooler
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Tillgängliga filter för rum
Visar 8 av 8 rum
Öppna alla foton för Villa (Golf | Ground Floor)

Villa (Golf | Ground Floor)
- 5 sovplatser
- 1 kingsize-säng
Öppna alla foton för Stuga - bubbelbad (CliffEdge)

Stuga - bubbelbad (CliffEdge)
- 4 sovplatser
- 1 kingsize-säng
Öppna alla foton för Villa (Golf | First Floor)

Villa (Golf | First Floor)
- 4 sovplatser
- 1 kingsize-säng
Öppna alla foton för Rum (Fort View)

Rum (Fort View)
- 4 sovplatser
- 1 kingsize-säng
Öppna alla foton för Rum - privat pool (Hideaway)

Rum - privat pool (Hideaway)
- 4 sovplatser
- 1 kingsize-säng
Öppna alla foton för Rum (Hideaway)

Rum (Hideaway)
- 5 sovplatser
- 2 kingsize-sängar
Öppna alla foton för Stuga (Private Plunge Pool)

Stuga (Private Plunge Pool)
- 4 sovplatser
- 1 kingsize-säng
Öppna alla foton för Rum (Paradise Pine Escape)

Rum (Paradise Pine Escape)
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
Liknande boenden

Forest Hills at Tala
Tala
Forest Hills at Tala
Tala
- Pool
- Gratis frukost
- Spa
- Husdjursvänligt
9.0 av 10, Underbart, 4 recensioner
9,0
Underbart
4 recensioner
Priset är 944 kr
944 kr
inklusive skatter och avgifter
12 sep. – 13 sep.

Gateway Diu
Diu
Gateway Diu
Diu
- Pool
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
9.0 av 10, Underbart, 17 recensioner
9,0
Underbart
17 recensioner
Priset är 471 kr
471 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

The Deltin Hotel
Daman
The Deltin Hotel
Daman
- Pool
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
8.0 av 10, Väldigt bra, 65 recensioner
8,0
Väldigt bra
65 recensioner
Priset är 746 kr
746 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Breeze Inn Beach Resort
Shrivardhan
Breeze Inn Beach Resort
Shrivardhan
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
Priset är 544 kr
544 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Mount Bliss Resort
Mhasla
Mount Bliss Resort
Mhasla
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Reception dygnet runt
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 375 kr
375 kr
inklusive skatter och avgifter
29 aug. – 30 aug.

Shetty Farms
Dahanu
Shetty Farms
Dahanu
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Luftkonditionering
10.0 av 10, Enastående, 2 recensioner
10
Enastående
2 recensioner
Priset är 539 kr
539 kr
inklusive skatter och avgifter
11 sep. – 12 sep.

URBANE BY TREAT
Daman
URBANE BY TREAT
Daman
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
9.0 av 10, Underbart, 2 recensioner
9,0
Underbart
2 recensioner
Priset är 551 kr
551 kr
inklusive skatter och avgifter
7 sep. – 8 sep.

Nisarg Resort
Guhagar
Nisarg Resort
Guhagar
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
9.0 av 10, Underbart, 4 recensioner
9,0
Underbart
4 recensioner
Priset är 357 kr
357 kr
inklusive skatter och avgifter
29 aug. – 30 aug.

Eennra Oiitijhyya
Södra Kolkata
Eennra Oiitijhyya
Södra Kolkata
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt
Priset är 267 kr
267 kr
inklusive skatter och avgifter
7 sep. – 8 sep.

Keys Lite by Lemon Tree Hotels, Sylvan, Dapoli
Dapoli
Keys Lite by Lemon Tree Hotels, Sylvan, Dapoli
Dapoli
- Pool
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Gym
Priset är 364 kr
364 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

41/1 Panheli Airport Road, Tala, MH, 402111
Ta sig runt
- Roha station - 37 min med bil
- Kolad station - 37 min med bil
- Nidi station - 41 min med bil
Om boendet
Tree of Life AeroVillage Panheli
- Tree of Life AeroVillage Panheli är ett utmärkt val för din vistelse i Tala. Här har du tillgång till en utomhuspool och du kan dessutom äta gott på deras restaurang.
Översikt
Hotellets storlek
- 26 rum
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 14.00. Checka in fram till: när som helst.
- Lägsta ålder för incheckning: 18 år
Incheckningsinstruktioner
- Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 18 år
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Hotellbekvämligheter
Mat och dryck
- Kontinental frukost (tilläggsavgift) dagligen 08.00–10.00
- Restaurang
- Rumsservice (under begränsade tider)
Tjänster
- Reception (öppen dygnet runt)
Boendet och bekvämligheter
- Utomhuspool
Bekvämligheter på rummet
Vardagsbekvämligheter
- Badrockar och tofflor
Fräscha upp dig
- Privat badrum
- Tvål och Schampo
- Handdukar
- Toalettpapper
Övrigt
- Dagligen
Avgifter och policyer
Extra tillval
- Kontinental frukost erbjuds mot en tilläggsavgift på INR 3000 per person (ungefärligt pris).
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Boendet accepterar kontanter.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Vanliga frågor och svar
Har Tree of Life AeroVillage Panheli någon pool?
Ja, det finns utomhuspool.
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Tree of Life AeroVillage Panheli?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder Tree of Life AeroVillage Panheli parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vad finns det att göra på Tree of Life AeroVillage Panheli och i närheten?
Tree of Life AeroVillage Panheli har utomhuspool.
Har Tree of Life AeroVillage Panheli restaurang eller finns det någon i närheten?
Ja, det finns en restaurang på boendet.