Hel lägenhet
Seafront Apartment With Sea View YR1
Lägenhet på promenadavstånd från Aristoteles torg
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Seafront Apartment With Sea View YR1





Seafront Apartment With Sea View YR1 ligger bara 5 minuters bilfärd från Aristoteles torg. Boendet ligger bara en kort promenad från kollektivtrafik. Till Fleming tunnelbanestation tar det 7 minuter att gå och till Efkleidis tunnelbanestation är det 13 minuter.
Hel lägenhet
4 sovrum2 badrum
Populära bekvämligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Alpha Omega Suite
Thessalonikis centrum
Alpha Omega Suite
Thessalonikis centrum
- Gratis wi-fi
- Lounge
- Barnvänliga aktiviteter

Velvet Luxury Studios in the City Center by BiNobi!
Thessaloniki
Velvet Luxury Studios in the City Center by BiNobi!
Thessaloniki
- Kök
- Husdjursvänligt
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
Priset är 1 362 kr
1 362 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Icon Apartments
Thessaloniki
Icon Apartments
Thessaloniki
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
9.8 av 10, Enastående, 6 recensioner
9,8
Enastående
6 recensioner
Priset är 1 084 kr
1 084 kr
inklusive skatter och avgifter
2 sep. – 3 sep.

Seafront Apartment With Sea View Yr11
Thessaloniki
Seafront Apartment With Sea View Yr11
Thessaloniki
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Priset är 1 360 kr
1 360 kr
inklusive skatter och avgifter
21 sep. – 22 sep.

Seafront Apartment - Sleeps 13 - Parking - Balcony
Thessaloniki
Seafront Apartment - Sleeps 13 - Parking - Balcony
Thessaloniki
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Gratis wi-fi
- Kylskåp

Thessalonik Apartment-heart of the City
Thessaloniki
Thessalonik Apartment-heart of the City
Thessaloniki
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden

City Moon by halu
Thessalonikis centrum
City Moon by halu
Thessalonikis centrum
- Tvättmöjligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden

Two Big Waterfront Apartments in Same Building
Thessaloniki
Two Big Waterfront Apartments in Same Building
Thessaloniki
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Parkering tillgänglig
Priset är 7 663 kr
7 663 kr
inklusive skatter och avgifter
8 sep. – 9 sep.

Thessalonik Apartment-heart of City
Thessaloniki
Thessalonik Apartment-heart of City
Thessaloniki
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden

Waterfront Luxury Suite With Sea View 15 min to White Tower
Thessaloniki
Waterfront Luxury Suite With Sea View 15 min to White Tower
Thessaloniki
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Thessaloniki, Central Macedonia
I närheten
- Thessalonikis arkeologiska museum - 13 min till fots - 1.2 km
- Tsimiski Street - 15 min till fots - 1.3 km
- Museet för bysantinsk kultur - 15 min till fots - 1.3 km
- Vita tornet - 17 min till fots - 1.4 km
- Thessalonikis Aristoteles universitet - 17 min till fots - 1.4 km
Ta sig runt
- Thessaloniki (SKG-Macedonia) - 21 min med bil
- Thessaloniki tågstation - 15 min med bil
- Fleming tunnelbanestation - 7 minuters promenad
- Efkleidis tunnelbanestation - 13 minuters promenad
- Papafi tunnelbanestation - 14 minuters promenad
Restauranger
- Prigkhpesa Street Food - 15 min till fots
- Coffee Story - 11 min till fots
- Big Up - 5 min till fots
- Salonica Restaurant & Bar - 8 min till fots
- Brothers In Law The Smash ‘n’ Pasta - 3 min med bil
Om boendet
Seafront Apartment With Sea View YR1
- Seafront Apartment With Sea View YR1 ligger bara 5 minuters bilfärd från Aristoteles torg. Boendet ligger bara en kort promenad från kollektivtrafik. Till Fleming tunnelbanestation tar det 7 minuter att gå och till Efkleidis tunnelbanestation är det 13 minuter.
Översikt
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 19.00.
- Kontaktfri incheckning erbjuds
- Lägsta ålder för incheckning: 18 år
- Utcheckningstiden är kl. 11.00
- Kontaktfri utcheckning erbjuds
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för nyckelupphämtning före ankomst – privat ingång.
- Kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 18 år
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
- Gratis parkering i närheten.
- Parkering finns på gatan.
Övrig information
- Särskilda platser för rökning
Hotellbekvämligheter
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
- Gratis parkering i närheten
- Parkering på gatan
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Hiss
- Särskilda platser för rökning
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- Barn ej tillåtna på boendet
Avgifter och policyer
Obligatoriska avgifter
Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- En skatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Andra undantag och avdrag kan förekomma. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
- Stadsskatt: Från 1 november till 31 mars, EUR 0.50 per boende per natt.
- Stadsskatt: Från 1 april till 31 oktober, EUR 2.00 per boende per natt.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar bank- eller kreditkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club och JCB International.
Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 500, på grund av statliga föreskrifter. Om du vill ha mer information kan du kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Seafront Apartment With Sea View YR1?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder Seafront Apartment With Sea View YR1 parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har Seafront Apartment With Sea View YR1 angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 19.00. Utcheckning senast 11.00. Kontaktfri incheckning och utcheckning erbjuds.
Hur är området vid Seafront Apartment With Sea View YR1?
Seafront Apartment With Sea View YR1 iligger 7 minuters promenad från Fleming tunnelbanestation och 10 minuters promenad från Theagenio cancer sjukhus.