Hel lägenhet

Apartments Marija

Boendeklass: 3.5
Lägenhet med kök i Vrbnik

Välj datum för att se priser

När du planerar en resa till Vrbnik är denna lägenhet ett utmärkt alternativ. Här kan gäster unna sig massage, innan de äter något gott på deras restaurang. Även en terrass, en trädgård och kök erbjuds.

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Tvättmöjligheter
  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Restaurang

Främsta bekvämligheter (6)

  • Restaurang
  • Terrass
  • Luftkonditionering
  • Trädgård
  • Tvättmöjligheter
  • Utomhusgrill

Känn dig som hemma (6)

  • 2 sovrum
  • Kök
  • Trädgård
  • Terrass
  • Tvättmöjligheter
  • Kaffe- och tebryggare

Rumsalternativ

Tillgängliga filter för rum
Visar 4 av 4 rum

Rum

  • Utsikt mot havet
  • 55 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 5 sovplatser
  • 1 dubbelsäng, 2 enkelsängar och 1 bäddsoffa (dubbel)

Rum

  • 60 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 2 dubbelsängar och 1 bäddsoffa (dubbel)

Lägenhet (A1)

  • Utsikt mot stranden
  • 55 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 5 sovplatser
  • 2 enkelsängar, 1 dubbelsäng och 1 bäddsoffa (dubbel)

Lägenhet (A2)

  • 60 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 2 dubbelsängar och 1 bäddsoffa (dubbel)

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Vrbnik, Kvarner

I närheten

  • strand nära Vrbnik gamla stan - 5 min till fots - 0.4 km
  • strand nära Vrbnik - 5 min till fots - 0.5 km
  • strand nära Uvala Kostrijčica - 5 min med bil - 2.2 km
  • Stara Baska strand - 32 min med bil - 25.5 km
  • Crikvenica strand - 59 min med bil - 57.7 km

Ta sig runt

  • Rijeka (RJK) - 43 min med bil
  • Pula (PUY) - 139 min med bil
  • Zagreb (ZAG) - 178 min med bil
  • Škrljevo station - 46 min med bil
  • Plase station - 46 min med bil
  • Fužine tågstation - 57 min med bil

Restauranger

  • ‪Konoba Marea - ‬11 min med bil
  • ‪Caffe Bar Dubravka - ‬3 min till fots
  • ‪Restoran Marina - ‬11 min med bil
  • ‪Maxi - ‬10 min med bil
  • ‪Pizzeria Amore - ‬14 min med bil

Om boendet

Apartments Marija

  • När du planerar en resa till Vrbnik är denna lägenhet ett utmärkt alternativ. Här kan gäster unna sig massage, innan de äter något gott på deras restaurang. Även en terrass, en trädgård och kök erbjuds.

Översikt

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 22.00.
    • Utcheckningstiden är kl. 10.00

Incheckningsinstruktioner

    • Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
    • Kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas

Husdjur

    • Djur ej tillåtna
    • Assistanshundar är välkomna

Internet

    • Gratis wi-fi på rummen

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds.

Övrig information

    • Särskilda platser för rökning

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Massage

Internet

  • Gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området

Kök

  • Kylskåp
  • Spishäll
  • Mikrovågsugn
  • Ugn
  • Espressobryggare
  • Brödrost
  • Köksutrustning
  • Frys
  • Kaffe- och tebryggare

Middag

  • En restaurang

Sovrum

  • 2 sovrum

Badrum

  • 2 badrum
  • Endast dusch
  • Toalettpapper
  • Tvål

Utomhus

  • Terrass
  • Grill
  • Trädgård

Tvätt

  • Tvättmöjligheter

Komfort

  • Luftkonditionering
  • Uppvärmning

Husdjur

  • Endast assistanshundar (inga husdjur tillåtna)

Anpassning/tillgänglighet

  • Särskilda platser för rökning

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda
  • Myggnät

Att göra

  • Cykeluthyrning i närheten

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)

Avgifter och policyer

Återbetalningsbara depositioner

  • Kontantdeposition för skador: EUR 100.0 per vistelse

Husdjur

  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendets registreringsnummer HR64887759853
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

Apartments Marija Vrbnik
Apartments Marija Apartment
Apartments Marija Apartment Vrbnik

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna lägenhet?

Husdjur är tyvärr inte tillåtna, men assistanshundar är välkomna.

Erbjuder denna lägenhet parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har denna lägenhet angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 22.00. Utcheckning senast 10.00.

Vad finns det att göra på Apartments Marija och i närheten?

Under årets varmare månader kan du roa dig med aktiviteter i närheten osm cykling. Apartments Marija har även trädgård.

Har denna lägenhet restaurang eller finns det någon i närheten?

Ja, det finns en restaurang på boendet.

Har Apartments Marija kök eller pentry?

Ja, det finns ett pentry med espressobryggare, kaffebryggare och brödrost.

Hur är området vid Apartments Marija?

Apartments Marija ligger 1 minuters promenad från Kvarnerviken.

Recensioner

10

Enastående