Hel lägenhet
Holiday Home in MÃ¥ndalen
Boendeklass: 2
Lägenhet i Rauma
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Holiday Home in MÃ¥ndalen





Denna lägenhet är ett utmärkt val för din vistelse i Rauma.
Recensioner
8,68,6 av 10,
Utmärkt
Hel lägenhet
3 sovrum1 badrumSovplats för 4
Populära bekvämligheter
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Främsta bekvämligheter (1)
Främsta bekvämligheter (1)
- Nära stranden
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Grand Hotel - by Classic Norway Hotels
Rauma
Grand Hotel - by Classic Norway Hotels
Rauma
- Gratis frukost
- Flygtransfer
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
9.0 av 10, Underbart, 1 000 recensioner
9,0
Underbart
1 000 recensioner
Priset är 1 489 kr
1 489 kr
inklusive skatter och avgifter
23 sep. – 24 sep.

Tiglkåk - Hostel
Rauma
Tiglkåk - Hostel
Rauma
- Husdjursvänligt
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Tvättmöjligheter
7.2 av 10, Bra, 110 recensioner
7,2
Bra
110 recensioner
Priset är 674 kr
674 kr
inklusive skatter och avgifter
7 sep. – 8 sep.

Thon Hotel Ålesund
Ålesund
Thon Hotel Ålesund
Ålesund
- Gratis frukost
- Husdjursvänligt
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
9.2 av 10, Underbart, 1 013 recensioner
9,2
Underbart
1 013 recensioner
Priset är 1 736 kr
1 736 kr
inklusive skatter och avgifter
13 sep. – 14 sep.

Hotel Noreg
Ålesund
Hotel Noreg
Ålesund
- Gratis frukost
- Husdjursvänligt
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
9.0 av 10, Underbart, 1 209 recensioner
9,0
Underbart
1 209 recensioner
Priset är 1 351 kr
1 351 kr
inklusive skatter och avgifter
6 sep. – 7 sep.

Hotel 1904
Ålesund
Hotel 1904
Ålesund
- Gratis frukost
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Restaurang
9.4 av 10, Enastående, 936 recensioner
9,4
Enastående
936 recensioner
Priset är 2 169 kr
2 169 kr
inklusive skatter och avgifter
20 sep. – 21 sep.

Hotel Brosundet
Ålesund
Hotel Brosundet
Ålesund
- Gratis frukost
- Husdjursvänligt
- Gratis wi-fi
- Restaurang
9.4 av 10, Enastående, 1 039 recensioner
9,4
Enastående
1 039 recensioner
Priset är 1 934 kr
1 934 kr
inklusive skatter och avgifter
13 sep. – 14 sep.

Trolltunga Camping
Ullensvang
Trolltunga Camping
Ullensvang
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
8.2 av 10, Väldigt bra, 54 recensioner
8,2
Väldigt bra
54 recensioner
Priset är 1 044 kr
1 044 kr
inklusive skatter och avgifter
15 sep. – 16 sep.

Thon Hotel Fosnavag
Heroy
Thon Hotel Fosnavag
Heroy
- Gratis frukost
- Husdjursvänligt
- Gratis wi-fi
- Restaurang
9.2 av 10, Underbart, 470 recensioner
9,2
Underbart
470 recensioner
Priset är 1 716 kr
1 716 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Holiday Home in Isfjorden
Rauma
Holiday Home in Isfjorden
Rauma
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden

Solund leilighetshotel
Solund
Solund leilighetshotel
Solund
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
8.6 av 10, Fantastiskt, 28 recensioner
8,6
Fantastiskt
28 recensioner
Priset är 1 851 kr
1 851 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området
Rauma, Møre og Romsdal
I närheten
- Tresfjord museum - 36 min med bil - 42.2 km
- Ørskog kyrkje - 42 min med bil - 60.4 km
- Ørskog kyrkje - 42 min med bil - 60.4 km
- Alesunds golfklubb - 49 min med bil - 68.5 km
- Engsetdalsvatnet - 55 min med bil - 75.1 km
Ta sig runt
- Molde (MOL-Aro) - 70 min med bil
- Åndalsnes station - 20 min med bil
Restauranger
- Erin thai takeaway og catering - 4 min till fots
Om boendet
Holiday Home in MÃ¥ndalen
- Denna lägenhet är ett utmärkt val för din vistelse i Rauma.
Översikt
Boendets storlek
- 1 lägenhet
Incheckning/utcheckning
- Incheckning börjar kl. 16.00
- Lägsta ålder för incheckning: 18 år
- Utcheckningstiden är kl. 08.00
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 18 år
Husdjur
- Husdjur tillåts (max 2 per rum)
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Strand
- Nära stranden
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
Sovrum
- 3 sovrum
Badrum
- 1 badrum
Tvätt
- Tvättmaskin/torktumlare
Komfort
- Uppvärmning
Husdjur
- Husdjur välkomna
- 2 per rum
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
- Rökning förbjuden
Att göra
- Fiske på området
Säkerhetsdetaljer
- Kolmonoxidvarnare har installerats. (Värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet.)
- Rökdetektor har installerats. (Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- Unika möbler
Avgifter och policyer
Återbetalningsbara depositioner
- Deposition för skador: EUR 143.67 per vistelse
Obligatoriska avgifter
Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Elavgift: EUR 0.38 per kilowattimme, per vistelse
- Elavgift: EUR 0.19 per vistelse per kWh.
Extra tillval
- Lakan är tillgängliga mot en avgift på EUR 21.27 per säng per vistelse. Alternativt kan gäster ta med egna lakan.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
Kontantfria transaktioner erbjuds.
Boendet rengörs av städpersonal.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Home In Ma¥ndalen Rauma
Holiday Home in Måndalen
Holiday Home in MÃ¥ndalen Rauma
4 Star Holiday Home in Måndalen
Holiday Home in MÃ¥ndalen Apartment
Holiday Home in MÃ¥ndalen Apartment Rauma
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna lägenhet?
Ja, husdjur är välkomna, dock högst 2 per rum.
Erbjuder denna lägenhet parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har denna lägenhet angett för in- och utcheckning?
Du kan checka in från 16.00. Utcheckning senast 08.00.
Vad finns det att göra på Holiday Home in MÃ¥ndalen och i närheten?
Under de varmare månaderna kan du roa dig med aktiviteter som fiske.
Hur är området vid Holiday Home in MÃ¥ndalen?
Holiday Home in MÃ¥ndalen ligger 1 minuters promenad från Romsdalsfjorden.