Hel semesterbostad
Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes
Semesterboende i Schoorl
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes



När du planerar en resa till Schoorl är denna semesterbostad ett utmärkt alternativ. Det finns även en terrass och en trädgård.
Hel bostad
2 sovrum2 badrumSovplats för 4
Populära bekvämligheter
- Tvättmöjligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Främsta bekvämligheter (2)
Främsta bekvämligheter (2)
- Terrass
- Trädgård
Känn dig som hemma (5)
Känn dig som hemma (5)
- 2 sovrum
- Trädgård
- Terrass
- Tvättmaskin/torktumlare
- Avgiftsfri parkering
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Holiday Home in Schoorl Near Forest & Beach
Schoorl
Holiday Home in Schoorl Near Forest & Beach
Schoorl
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi

Holiday Home in Schoorl Near Sandy Beaches
Schoorl
Holiday Home in Schoorl Near Sandy Beaches
Schoorl
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området
Schoorl, NH
I närheten
- 't Klimduin - 3 min med bil - 1.6 km
- Schoorlse Duinen - 19 min med bil - 16.7 km
- Utställnings- och kongresscentret RAI - 48 min med bil - 67.9 km
- Het strand van Zandvoort - 49 min med bil - 56.5 km
- De Dam - 50 min med bil - 60.1 km
Ta sig runt
- Schiphol Airport (AMS) - 42 min med bil
- Alkmaar station - 18 min med bil
- Alkmaar Noord station - 20 min med bil
- Schagen station - 23 min med bil
Restauranger
- Duinvermaak - 4 min med bil
- McDonald's - 11 min med bil
- Blooming Hotel - 4 min med bil
- Sporthal de Oostwal - 16 min med bil
- Jacky’s - 11 min med bil
Om boendet
Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes
- När du planerar en resa till Schoorl är denna semesterbostad ett utmärkt alternativ. Det finns även en terrass och en trädgård.
Översikt
Boendets storlek
- Privat semesterboende
Incheckning/utcheckning
- Lägsta ålder för incheckning: 18 år
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
- En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 18 år
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
Sovrum
- 2 sovrum
- Sängkläder tillhandahålls
Badrum
- 2 badrum
Utomhus
- Terrass
- Trädgård
Tvätt
- Torktumlare
Komfort
- Uppvärmning
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
- Rökning förbjuden
Tjänster och inrättningar
- Virtuell reception
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- Unika möbler
Avgifter och policyer
Obligatoriska avgifter
Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Stadsskatt: 2.60 EUR per person per natt. Skatten gäller inte barn under 4 år.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
Kontantfria transaktioner erbjuds.
Boendet rengörs av städpersonal.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
In Schoorl With Fenced Dunes
Beautiful Holiday Home in Schoorl Near Forest
Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes Schoorl
In Schoorl With Fenced Dunes
Beautiful Holiday Home in Schoorl Near Forest
Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes Schoorl
Vanliga frågor och svar
Kan man avboka gratis på Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes och få hela beloppet återbetalat?
Ja, Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes erbjuder återbetalningsbara rumspriser, som kan bokas på våra sidor. Om du har bokat ett fullt återbetalningsbart rumspris kan detta avbokas fram till några dagar före incheckning, beroende på boendets avbokningspolicy. Se till att du läser igenom boendets avbokningspolicy för att ta reda på vilka regler och villkor som gäller.
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna semesterbostad?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder denna semesterbostad parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vad finns det att göra på Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes och i närheten?
Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes har trädgård.
Hur är området vid Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes?
Holiday Home in Schoorl with Fenced Garden near Dunes ligger 18 minuters promenad från 't Klimduin.