Hel lägenhet

Cozy Seaside Apartment in Manilva

Boendeklass: 3.5
Lägenhet på stranden i Manilva med kök och balkong

Välj datum för att se priser

Denna lägenhet ligger mindre än 15 minuters bilfärd från Playa de Estepona. Gäster kan svalka sig i deras inomhuspool, och dessutom ingår bland annat wi-fi och parkering. Även kök, tvättmaskin/torktumlare och balkong erbjuds.

Hel lägenhet

2 sovrum1 badrumSovplats för 6

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Kök
  • Tvättmöjligheter
  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi
  • Kylskåp

Främsta bekvämligheter (3)

  • 4 lägenheter
  • På stranden
  • Inomhuspool

Känn dig som hemma (6)

  • 2 sovrum
  • Kök
  • Privat badrum
  • Separat badkar och dusch
  • Tvättmaskin/torktumlare
  • Avgiftsfri parkering

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Manilva, AN

I närheten

  • Playa de Sabinillas-stranden - 1 min till fots - 0.0 km
  • Playa Gaviotas - 3 min till fots - 0.3 km
  • Castillo de la Duquesa - 10 min till fots - 0.9 km
  • La Duquesa Golfbana - 11 min till fots - 1.0 km
  • Playa La Chullera - 11 min till fots - 1.0 km

Ta sig runt

  • Gibraltar (GIB) - 45 min med bil
  • San Roque-La Línea station - 24 min med bil
  • Jimena De La Frontera station - 51 min med bil
  • Gaucín station - 60 min med bil

Restauranger

  • ‪The Place Lounge Bar - ‬3 min till fots
  • ‪Mesón del Castillo - ‬13 min till fots
  • ‪La Bodega - ‬3 min till fots
  • ‪Marlows - ‬17 min till fots
  • ‪Dolphin Cafe Bar - ‬1 min till fots

Om boendet

Cozy Seaside Apartment in Manilva

  • Denna lägenhet ligger mindre än 15 minuters bilfärd från Playa de Estepona. Gäster kan svalka sig i deras inomhuspool, och dessutom ingår bland annat wi-fi och parkering. Även kök, tvättmaskin/torktumlare och balkong erbjuds.

Översikt

Boendets storlek

    • 4 lägenheter

Incheckning/utcheckning

    • Checka in fram till: 14.00.
    • Utcheckningstiden är kl. 11.00

Incheckningsinstruktioner

    • Detta boende har ingen reception.
    • Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas

Husdjur

    • Djur ej tillåtna

Internet

    • Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
    • Gratis wi-fi på rummen

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds.

Hotellbekvämligheter

Strand

  • På stranden

Pool/spa

  • Inomhuspool

Internet

  • Gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området

Kök

  • Kylskåp
  • Spishäll
  • Mikrovågsugn
  • Ugn
  • Vattenkokare
  • Brödrost

Sovrum

  • 2 sovrum
  • Sängkläder tillhandahålls

Badrum

  • 1 badrum
  • Badkar och dusch
  • Djupt badkar
  • Handdukar tillhandahålls

Utomhus

  • Balkong

Tvätt

  • Tvättmaskin/torktumlare

Komfort

  • Uppvärmning

Husdjur

  • Inga husdjur tillåtna

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)

Allmänt

  • 4 rum
  • Ingång via extern korridor

Avgifter och policyer

Återbetalningsbara depositioner

  • Deposition för skador: EUR 100 per vistelse

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga föreskrifter. Om du vill ha mer information kan du kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

Cozy Seaside In Manilva
Cozy Seaside Apartment in Manilva Manilva
Cozy Seaside Apartment in Manilva Apartment
Cozy Seaside Apartment in Manilva Apartment Manilva

Vanliga frågor och svar

Har denna lägenhet någon pool?

Ja, det finns inomhuspool.

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna lägenhet?

Husdjur är tyvärr inte tillåtna.

Erbjuder denna lägenhet parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har denna lägenhet angett för in- och utcheckning?

Checka in fram till: 14.00. Utcheckning senast 11.00.

Vad finns det att göra på Cozy Seaside Apartment in Manilva och i närheten?

Cozy Seaside Apartment in Manilva har inomhuspool.

Har Cozy Seaside Apartment in Manilva privata bubbelpooler?

Ja, varje lägenhet har ett djupt badkar.

Har Cozy Seaside Apartment in Manilva kök eller pentry?

Ja, det finns ett pentry med brödrost, kylskåp och mikrovågsugn.

Har Cozy Seaside Apartment in Manilva några privata utomhusområden?

Ja, varje lägenhet har balkong.

Hur är området vid Cozy Seaside Apartment in Manilva?

Cozy Seaside Apartment in Manilva ligger på Playa de Sabinillas-stranden i Puerto de la Duquesa, 11 minuters promenad från Castillo de la Duquesa och 12 minuters promenad från La Duquesa Golfbana.