Hel semesterbostad
Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake
Villa i Medemblik med utomhuspool
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake





Denna villa är ett utmärkt val för din vistelse i Medemblik. Dessutom har gäster tillgång till en utomhuspool, en terrass och en trädgård.
Hel bostad
3 sovrum4 badrumSovplats för 6
Populära bekvämligheter
- Pool
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden
Främsta bekvämligheter (4)
Främsta bekvämligheter (4)
- Utomhuspool
- Terrass
- Trädgård
- Utomhusgrill
Känn dig som hemma (6)
Känn dig som hemma (6)
- 3 sovrum
- Trädgård
- Terrass
- Grill(ar)
- Avgiftsfri parkering
- Utomhuspooler
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Van der Valk Hotel Hoorn
Hoorn
Van der Valk Hotel Hoorn
Hoorn
- Pool
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
9.2 av 10, Underbart, 376 recensioner
9,2
Underbart
376 recensioner
Priset är 1 311 kr
1 311 kr
inklusive skatter och avgifter
27 sep. – 28 sep.

Heavens Hotel
Hoorn
Heavens Hotel
Hoorn
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt
- Rökning förbjuden
9.0 av 10, Underbart, 182 recensioner
9,0
Underbart
182 recensioner
Priset är 1 562 kr
1 562 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Ysbrantsz Boutique Hotel
Hoorn
Ysbrantsz Boutique Hotel
Hoorn
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
- Rökning förbjuden
9.8 av 10, Enastående, 145 recensioner
9,8
Enastående
145 recensioner
Priset är 1 479 kr
1 479 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Grapèlli Boutique Hotel
Alkmaar
Grapèlli Boutique Hotel
Alkmaar
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Gratis wi-fi
- Laddningsstation för elfordon
9.2 av 10, Underbart, 41 recensioner
9,2
Underbart
41 recensioner
Priset är 1 501 kr
1 501 kr
inklusive skatter och avgifter
6 sep. – 7 sep.

blooming Hotel
Bergen
blooming Hotel
Bergen
- Pool
- Spa
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
8.6 av 10, Fantastiskt, 137 recensioner
8,6
Fantastiskt
137 recensioner
Priset är 1 130 kr
1 130 kr
inklusive skatter och avgifter
27 sep. – 28 sep.

Het Wapen van Enkhuizen
Enkhuizen
Het Wapen van Enkhuizen
Enkhuizen
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
9.0 av 10, Underbart, 87 recensioner
9,0
Underbart
87 recensioner
Priset är 1 700 kr
1 700 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Hotel en Restaurant de Fortuna
Edam
Hotel en Restaurant de Fortuna
Edam
- Gratis frukost
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
9.2 av 10, Underbart, 295 recensioner
9,2
Underbart
295 recensioner
Priset är 1 682 kr
1 682 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Fletcher Slothotel Schagen
Schagen
Fletcher Slothotel Schagen
Schagen
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
9.2 av 10, Underbart, 217 recensioner
9,2
Underbart
217 recensioner
Priset är 981 kr
981 kr
inklusive skatter och avgifter
20 sep. – 21 sep.

Suitehotel Posthoorn
Monnickendam
Suitehotel Posthoorn
Monnickendam
- Flygtransfer
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Restaurang
9.4 av 10, Enastående, 101 recensioner
9,4
Enastående
101 recensioner
Priset är 1 136 kr
1 136 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Babylon Hotel Alkmaar-Heerhugowaard
Heerhugowaard
Babylon Hotel Alkmaar-Heerhugowaard
Heerhugowaard
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
8.8 av 10, Fantastiskt, 110 recensioner
8,8
Fantastiskt
110 recensioner
Priset är 1 046 kr
1 046 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området
Medemblik, North Holland
I närheten
- strand nära Zuiderzee - 7 min till fots - 0.7 km
- strand nära Vooroever - 10 min till fots - 0.9 km
- strand nära Kleine Vliet - 13 min till fots - 1.1 km
- Ångmaskinmuseum - 19 min till fots - 1.6 km
- Kasteel Radboud - 20 min till fots - 1.7 km
Ta sig runt
- Hoogkarspel station - 20 min med bil
- Bovenkarspel-Grootebroek station - 22 min med bil
- Bovenkarspel Flora station - 24 min med bil
Restauranger
- Locals Grand Cafe - 4 min med bil
- Partycentrum De Hoek - 7 min med bil
- Cafe Rumours - 4 min med bil
- Eetcafe De Kwikkel - 19 min till fots
- Grootslag Horeca - 13 min med bil
Om boendet
Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake
- Denna villa är ett utmärkt val för din vistelse i Medemblik. Dessutom har gäster tillgång till en utomhuspool, en terrass och en trädgård.
Översikt
Boendets storlek
- Privat villa
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 18.00.
- Lägsta ålder för incheckning: 18 år
- Utcheckningstiden är kl. 10.00
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
- Gäster kan välja att antingen själva städa boendet före utcheckning, eller betala en extra städavgift vid utcheckning (exakt belopp varierar)
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 18 år
Husdjur
- Husdjur tillåts*
- Assistanshundar är välkomna
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Pool/spa
- Utomhuspool
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
Sovrum
- 3 sovrum
- Sängkläder tillhandahålls
Badrum
- 4 badrum
Utomhus
- Terrass
- Grill
- Trädgård
Komfort
- Uppvärmning
Husdjur
- Assistanshundar är avgiftsbefriade
- Husdjur välkomna
- EUR 6.95 per husdjur per natt
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
- Rökning förbjuden
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- Unika möbler
Avgifter och policyer
Obligatoriska avgifter
Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Stadsskatt: 1.91 EUR per person per natt
- Avgift för lakan: EUR 11.95 per person, per vistelse
- Elavgift: EUR 0.38 per kilowattimme, per vistelse
Husdjur
- Inga avgifter tas ut för assistanshundar.
- Husdjur är tillåtna mot en avgift på EUR 6.95 per husdjur, per natt.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Sustainable Water Villa With Dishwasher by a Lake
Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake Villa
Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake Medemblik
Vanliga frågor och svar
Kan man avboka gratis på Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake och få hela beloppet återbetalat?
Ja, Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake erbjuder återbetalningsbara rumspriser, som kan bokas på våra sidor. Om du har bokat ett fullt återbetalningsbart rumspris kan detta avbokas fram till några dagar före incheckning, beroende på boendets avbokningspolicy. Se till att du läser igenom boendets avbokningspolicy för att ta reda på vilka regler och villkor som gäller.
Har denna villa någon pool?
Ja, det finns utomhuspool.
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna villa?
Ja, husdjur är välkomna. En avgift tas ut på EUR 6.95 per husdjur per natt. Assistanshundar är avgiftsbefriade.
Erbjuder denna villa parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har denna villa angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 18.00. Utcheckning senast 10.00.
Vad finns det att göra på Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake och i närheten?
Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake har utomhuspool och trädgård.
Hur är området vid Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake?
Sustainable Water Villa With Dishwasher, by a Lake ligger 7 minuters promenad från IJsselmeer och 20 minuters promenad från Kasteel Radboud.