Baise Changle Business Hotel

Boendeklass: 2
Hotell i Baise

Välj datum för att se priser

Baise Changle Business Hotel är ett utmärkt val för din vistelse i Baise.

Populära bekvämligheter

  • Luftkonditionering

Främsta bekvämligheter (3)

  • Business-service
  • Luftkonditionering
  • Bagageförvaring

Känn dig som hemma (6)

  • Privat badrum
  • Mörkläggningsgardiner
  • Hiss
  • Minibar
  • Kabel-tv
  • Matbord
Det nuvarande priset är 230 kr
inklusive skatter och avgifter
21 okt. – 22 okt.

Rumsalternativ

Tillgängliga filter för rum
Visar 7 av 7 rum

Deluxe King Room (Premium Deal + Quiet & Comfortable)

  • 4 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Elegant King Size Bed Room (comfortable Sleeping Mattress+transparent Lighting+dry Wet Separation)

  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Light Luxury Big Bed Room (Wide View+Zero Pressure Bed Pressure+Comfortable Sleep)

  • 2 sovplatser
  • 1 kingsize-säng

Luxury Twin Room (Wide View+Zero Pressure Mattress+Comfortable Sleep)

  • 2 sovplatser
  • 2 queensize-sängar

Elegant Room (2 Beds)

  • 4 sovplatser
  • 2 dubbelsängar

Preferred Large Bed Room (comfortable Sleeping Mattress+transparent Lighting+dry Wet Separation)

  • 2 sovplatser
  • 1 kingsize-säng

Family Selection - Two Bedroom Three Bed Parent Child Room (Large Space+Zero Pressure Mattress)

  • 6 sovplatser
  • 1 kingsize-säng och 2 enkelsängar

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Xinxing Road (Changle Business Building), Baise, Guangxi, 533000

I närheten

  • Baise universitet - 16 min till fots - 1.4 km
  • Baiseupprorets minnespark - 4 min med bil - 2.2 km
  • Expo-trädgården - 5 min med bil - 2.9 km
  • Baise Happy Town - 35 min med bil - 24.1 km
  • Galaxy vattenpark - 35 min med bil - 24.1 km

Ta sig runt

  • Baise (AEB-Bama) - 56 min med bil
  • Baise järnvägsstation - 10 min med bil

Restauranger

  • ‪黄氏烧鸭粉城东店 - ‬3 min med bil
  • ‪下岗街叶氏小吃 - ‬2 min med bil
  • ‪梁氏炖品小吃店(下岗街店) - ‬2 min med bil
  • ‪萍姐烧烤 - ‬13 min till fots
  • ‪Zhen Ben Wei - ‬12 min med bil

Om boendet

Baise Changle Business Hotel

  • Baise Changle Business Hotel är ett utmärkt val för din vistelse i Baise.

Översikt

Incheckning/utcheckning

    • Incheckning börjar kl. 12.00
    • Snabb incheckning tillgänglig
    • Utcheckningstiden är kl. 13.00

Incheckningsinstruktioner

    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas

Övrig information

    • Särskilda platser för rökning

Hotellbekvämligheter

Saker att göra

  • Shopping

Arbeta på resan

  • Business-service

Tjänster

  • Bagageförvaring

Tillgänglighetsanpassning

  • Hiss

Bekvämligheter på rummet

Underhållning

  • LCD-tv
  • Kabel-tv

Vardagsbekvämligheter

  • Luftkonditionering och uppvärmning
  • Minibar
  • Vattenkokare
  • Tofflor

Sov gott

  • Duntäcke
  • Mörkläggningsgardiner

Saker att uppskatta

  • Unik inredning

Fräscha upp dig

  • Privat badrum
  • Endast dusch
  • Tvål och Schampo
  • Hårtork
  • Handdukar
  • Tandborstar och tandkräm

Håll dig uppkopplad

  • Skrivbord
  • Gratis internationella samtal

Mat och dryck

  • Gratis flaskvatten
  • Matbord

Avgifter och policyer

Policyer

Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.
Gästerna kan vara tryggt medvetna om att det finns kolmonoxiddetektor, brandsläckare, rökdetektor och säkerhetssystem på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer boendets avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendeklass

Boendets klass, som har angetts av vårt betygsystem, är baserad på boendets typ, bekvämligheter och tjänster.

Kallas även

Baise Changle Business
Baise Changle Business Hotel Hotel
Baise Changle Business Hotel Baise
Baise Changle Business Hotel Hotel Baise

Vanliga frågor och svar

Vilka tider har Baise Changle Business Hotel angett för in- och utcheckning?

Du kan checka in från 12.00. Utcheckning senast 13.00. Expressincheckning erbjuds.

Hur är området vid Baise Changle Business Hotel?

Baise Changle Business Hotel ligger i Youjiang, 17 minuters promenad från Baise universitet.