Cangnan Zhiyuan Hotel
Boendeklass: 2
Hotell i Wenzhou
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Cangnan Zhiyuan Hotel





Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Tillgängliga filter för rum
Visar 7 av 7 rum
Öppna alla foton för Featured Executive Room

Featured Executive Room
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Featured Deluxe Room

Featured Deluxe Room
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Deluxe Queen Room

Deluxe Queen Room
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Deluxe Standard Room

Deluxe Standard Room
- 2 sovplatser
- 2 enkelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Queen Room With Memory Foam Mattress

Queen Room With Memory Foam Mattress
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Discount Room

Discount Room
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Hourly Rate Room

Hourly Rate Room
- 2 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Liknande boenden

Vienna International Hotel (Wenzhou Rui'an Tangxia)
Rui'an
Vienna International Hotel (Wenzhou Rui'an Tangxia)
Rui'an
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Tvättmöjligheter
- Laddningsstation för elfordon

The Tophams Hotel Suez
Ouhai
The Tophams Hotel Suez
Ouhai
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Tvättmöjligheter
- Barnvänliga aktiviteter
Priset är 233 kr
233 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Ruidu E Hotel (Wenzhou Wuma Street)
Lucheng
Ruidu E Hotel (Wenzhou Wuma Street)
Lucheng
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Tvättmöjligheter
- Laddningsstation för elfordon
8.0 av 10, Väldigt bra, 1 recension
8,0
Väldigt bra
1 recension
Priset är 270 kr
270 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Xinhuamian Fashion Hotel
Longwan
Xinhuamian Fashion Hotel
Longwan
- Avgiftsfri parkering
- Laddningsstation för elfordon
Priset är 151 kr
151 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Las Gaming Hotel (Ruian Wansong Branch)
Rui'an
Las Gaming Hotel (Ruian Wansong Branch)
Rui'an
- Avgiftsfri parkering
- Barnvänliga aktiviteter
Priset är 220 kr
220 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Ji Hotel Leqing Liushi
Wenzhou
Ji Hotel Leqing Liushi
Wenzhou

GreenTree Inn WenZhou XiaoNanMen Express Hotel
Lucheng
GreenTree Inn WenZhou XiaoNanMen Express Hotel
Lucheng
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt
4.0 av 10, 1 recension
4,0
1 recension

Lanse Haiwan International Hotel
Yongjia
Lanse Haiwan International Hotel
Yongjia
- Avgiftsfri parkering
- Tvättmöjligheter
- Barnvänliga aktiviteter
- Laddningsstation för elfordon
Priset är 131 kr
131 kr
inklusive skatter och avgifter
4 sep. – 5 sep.

Yin Cheng Business Hotel
Rui'an
Yin Cheng Business Hotel
Rui'an
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Barnvänliga aktiviteter
Priset är 230 kr
230 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Crossing E-sports Hotel
Lucheng
Crossing E-sports Hotel
Lucheng
- Avgiftsfri parkering
- Tvättmöjligheter
- Laddningsstation för elfordon
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

No. 765 Hebin East Road, Lingxi Town, Cangnan, Zhejiang, 325800
I närheten
- Wenzhou Zaoxi Nan-dynastins gravar - 11 min med bil - 10.3 km
- Wenzhou Xiantangshan-platsen - 21 min med bil - 16.1 km
- Pingyang läns vetenskapsupplysningscenter - 23 min med bil - 31.8 km
- Wenzhou Yanting Golden Beach - 33 min med bil - 34.0 km
- Wu Guan Tang Temple - 33 min med bil - 44.3 km
Restauranger
- Manner Coffee - 7 min till fots
- 小木屋拌饭 - 3 min med bil
- 喜来登酒店 - 17 min till fots
- 麻步牛肉面馆 - 3 min med bil
- 老萧冷热饮(灵溪店) - 3 min med bil
Om boendet
Cangnan Zhiyuan Hotel
- Njut av din vistelse i Wenzhou med Cangnan Zhiyuan Hotel som utgångspunkt.
Översikt
Hotellets storlek
- 47 rum
Incheckning/utcheckning
- Incheckning börjar kl. 14.00
- Utcheckningstiden är kl. 14.00
Incheckningsinstruktioner
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Tjänster
- Bagageförvaring
Boendet och bekvämligheter
- Byggdes 2012
- Värdeförvaringsskåp i receptionen
- Tillgång till förvaringsskåp
Tillgänglighetsanpassning
- Hiss
Avgifter och policyer
Policyer
Boendet accepterar kreditkort.
Följande kreditkort accepteras: Union Pay.
Om du avbokar din bokning kommer boendets avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Boendeklass
Boendets klass, som har angetts av vårt betygsystem, är baserad på boendets typ, bekvämligheter och tjänster.
Kallas även
Cangnan Zhiyuan Hotel Hotel
Cangnan Zhiyuan Hotel Cangnan
Cangnan Zhiyuan Hotel Hotel Cangnan
Vanliga frågor och svar
Erbjuder Cangnan Zhiyuan Hotel parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har Cangnan Zhiyuan Hotel angett för in- och utcheckning?
Du kan checka in från 14.00. Utcheckning senast 14.00.