Nos Luxury Rooms

Boendeklass: 2.5
Hotell i Shkodër

Välj datum för att se priser

När du planerar en resa till Shkodër är Nos Luxury Rooms ett utmärkt alternativ. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering.

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering

Främsta bekvämligheter (7)

  • Städning varje dag
  • Luftkonditionering
  • Trädgård
  • Eldstad i lobbyn
  • Bagageförvaring
  • Reception (öppen begränsade tider)
  • Hjälp med bokning av biljetter och guidade turer

Känn dig som hemma (6)

  • Privat badrum
  • Trädgård
  • Städning varje dag
  • Kaffe- och tebryggare
  • Eldstad
  • Digital-tv
Det nuvarande priset är 704 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Rumsalternativ

Tillgängliga filter för rum
Visar 5 av 5 rum

Comfort dubbelrum

  • Utsikt mot trädgården
  • 27 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 dubbelsäng
  • Gratis wi-fi

Lyxrum

10,0 av 10
Enastående
(2 recensioner)
  • Utsikt mot trädgården
  • 25 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 dubbelsäng
  • Gratis wi-fi

Lyxrum

  • Utsikt mot trädgården
  • 25 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 dubbelsäng ELLER 1 enkelsäng
  • Gratis wi-fi

Lyxduplex - 2 sovrum

  • Utsikt mot trädgården
  • 2 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 dubbelsäng, 1 enkelsäng och 1 stor enkelsäng
  • Gratis wi-fi

Lyxigt dubbelrum

  • Utsikt mot staden
  • 40 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 dubbelsäng
  • Gratis wi-fi

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Rruga Justin Godard, Shkodër, Shkodër County

I närheten

  • Shkoder historiska museum - 13 min till fots - 1.2 km
  • Marubi Permanenta Foto Utställning - 16 min till fots - 1.4 km
  • Loro Boriçi-stadion - 2 min med bil - 1.5 km
  • Rozafa slott - 6 min med bil - 3.4 km
  • Rozafa-fästningen - 6 min med bil - 3.4 km

Ta sig runt

  • Podgorica (TGD) - 86 min med bil

Restauranger

  • ‪Rabdan Restaurant - ‬12 min till fots
  • ‪Il piacere - ‬18 min till fots
  • ‪Fisi Grill & Restaurant - ‬5 min till fots
  • ‪Piazza Park - ‬10 min till fots
  • ‪Bell Italia - ‬12 min till fots

Om boendet

Nos Luxury Rooms

  • När du planerar en resa till Shkodër är Nos Luxury Rooms ett utmärkt alternativ. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering.

Översikt

DONE

Hotellets storlek

    • 5 rum
DONE

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 14.30. Checka in fram till: 00.00.
    • Utcheckningstiden är kl. 10.30
DONE

Incheckningsinstruktioner

    • Receptionen är öppen alla dagar till klockan 00.00.
    • Receptionen är bemannad under begränsade tider.
    • Det går inte att checka in efter att receptionen har stängt.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
DONE

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
DONE

Barn

    • Inga spjälsängar (barnsängar)
DONE

Husdjur

    • Inga djur eller assistanshundar tillåtna
WIFI

Internet

    • Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 100+ Mbps (passar för 1–2 personer eller upp till 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering utan tak erbjuds.
DONE

Övrig information

    • Särskilda platser för rökning

Hotellbekvämligheter

Tjänster

  • Reception (öppen begränsade tider)
  • Hjälp med bokning av biljetter och guidade turer
  • Bagageförvaring

Boendet och bekvämligheter

  • Trädgård
  • Eldstad i lobbyn

Tillgänglighetsanpassning

  • Visuell dörrklocka
  • Visuellt brandlarm
  • Tillgång till övre våningsplan endast via trappor
  • Trägolv i rum

Bekvämligheter på rummet

Underhållning

  • 50-tums smart-tv
  • Digital-tv

Vardagsbekvämligheter

  • Luftkonditionering och uppvärmning
  • Espressobryggare
  • Vattenkokare
  • Tofflor

Sov gott

  • Allergitestade sängkläder
  • Duntäcke
  • Ljudisolerade rum
  • Sängtillbehör av högsta kvalitet
  • Memory foam-madrass

Saker att uppskatta

  • Eldstad
  • Unika möbler

Fräscha upp dig

  • Privat badrum
  • Endast dusch
  • Gratis toalettartiklar
  • Hårtork
  • Handdukar
  • Tandborstar och tandkräm
  • Toalettpapper

Håll dig uppkopplad

  • Skrivbord
  • Gratis wi-fi (med hastigheten 100+ Mbps (passar för 1–2 personer eller upp till 6 enheter))

Mat och dryck

  • Minikylskåp
  • Gratis flaskvatten

Övrigt

  • Dagligen

Avgifter och policyer

Obligatoriska avgifter

Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
  • Stadsskatt: 250.00 ALL per person per natt

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Boendet tar endast emot kontanter.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

Nos Luxury Rooms Hotel
Nos Luxury Rooms Shkodër
Nos Luxury Rooms Hotel Shkodër

Vanliga frågor och svar

Kan man avboka gratis på Nos Luxury Rooms och få hela beloppet återbetalat?

Ja, Nos Luxury Rooms erbjuder återbetalningsbara rumspriser, som kan bokas på våra sidor. Om du har bokat ett fullt återbetalningsbart rumspris kan detta avbokas fram till några dagar före incheckning, beroende på boendets avbokningspolicy. Se till att du läser igenom boendets avbokningspolicy för att ta reda på vilka regler och villkor som gäller.

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Nos Luxury Rooms?

Tyvärr är varken husdjur eller assistanshundar tillåtna.

Erbjuder Nos Luxury Rooms parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har Nos Luxury Rooms angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 14.30. Checka in fram till: 00.00. Utcheckning senast 10.30.

Vad finns det att göra på Nos Luxury Rooms och i närheten?

Nos Luxury Rooms har trädgård.

Hur är området vid Nos Luxury Rooms?

Nos Luxury Rooms ligger 10 minuters promenad från Shkoder historiska museum och 14 minuters promenad från Marubi Permanenta Foto Utställning.