GOLD GALAXY

2.0-stjärnigt boende
Pensionat i Cuttack

Välj datum för att se priser

När du planerar en resa till Cuttack är GOLD GALAXY ett utmärkt alternativ.

Populära bekvämligheter

  • Avgiftsfri parkering

Rumsalternativ

Lägenhet Basic - utsikt mot staden

  • Utsikt mot staden
  • 20 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 10 sovplatser
  • 10 enkelsängar

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
kanderpur market , cuttack paradeep road, Cuttack, OR, 754100

I närheten

  • Mahanadi Barrage - 29 min med bil - 18.9 km
  • Barabati Fort - 36 min med bil - 22.2 km
  • Barabati Stadium - 37 min med bil - 22.6 km
  • Ocean World Water Park - 53 min med bil - 27.1 km
  • Nandankanan Zoological Park - 55 min med bil - 31.0 km

Ta sig runt

  • Bhubaneshwar (BBI-Biju Patnaik) - 73 min med bil
  • Charbatia station - 27 min med bil
  • Raghunathpur station - 27 min med bil
  • Cuttack Junction tågstation - 27 min med bil

Om boendet

GOLD GALAXY

  • När du planerar en resa till Cuttack är GOLD GALAXY ett utmärkt alternativ.

Översikt

DONE

Hotellets storlek

    • 4 rum
DONE

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 10.30. Checka in fram till: 11.00.
    • Snabb incheckning tillgänglig
    • Lägsta ålder för incheckning: 15 år
    • Utcheckningstiden är kl. 10.30
DONE

Incheckningsinstruktioner

    • Detta boende har ingen reception.
    • Värden tar emot gästerna vid ankomst.
    • En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
DONE

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
    • Lägsta ålder för incheckning är 15 år
DONE

Husdjur

    • Djur ej tillåtna
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds.

Hotellbekvämligheter

Tjänster

  • Virtuell reception

Bekvämligheter på rummet

Sov gott

  • 2 sovrum

Avgifter och policyer

Extra tillval

  • Sen incheckning mellan 10.30 och 13.30 kan ordnas mot en extra avgift på INR 100.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
Följande kreditkort accepteras: JCB International.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

GOLD GALAXY Cuttack
GOLD GALAXY Guesthouse
GOLD GALAXY Guesthouse Cuttack

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till GOLD GALAXY?

Husdjur är tyvärr inte tillåtna.

Erbjuder GOLD GALAXY parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har GOLD GALAXY angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 10.30. Checka in fram till: 11.00. Utcheckning senast 10.30. Expressincheckning erbjuds.