Semesterboende
Lovely Peaceful House
Boendeklass: 2
Semesterboende i Bogdanovci
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Lovely Peaceful House





När du planerar en resa till Bogdanovci är Lovely Peaceful House ett utmärkt alternativ.
Hel bostad
2 sovrum1 badrum
Populära bekvämligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Främsta bekvämligheter (1)
Främsta bekvämligheter (1)
- Terrass
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Apartments Danube View
Vukovar
Apartments Danube View
Vukovar
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden

Holiday Home Paunovaca
Erdut
Holiday Home Paunovaca
Erdut
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Priset är 2 014 kr
2 014 kr
inklusive skatter och avgifter
22 sep. – 23 sep.

Wooden House Vučedol
Vukovar
Wooden House Vučedol
Vukovar
- Pool
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi

Holiday Home Nadira
Erdut
Holiday Home Nadira
Erdut
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Priset är 4 033 kr
4 033 kr
inklusive skatter och avgifter
10 sep. – 11 sep.

Luxury Holiday Home Josipovic
Semeljci
Luxury Holiday Home Josipovic
Semeljci
- Pool
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Bogdanovci, 16
I närheten
- Vukovars krigsmonument - 31 min med bil - 25.1 km
- Gradski Vrt-stadion - 48 min med bil - 52.5 km
- Tvrđa - 50 min med bil - 53.5 km
- Parish Church of St Peter and Paul - 52 min med bil - 55.3 km
- Dvorac Eugena Savojskog u Bilju - 59 min med bil - 62.4 km
Ta sig runt
- Osijek (OSI) - 43 min med bil
- Vukovar Borovo Naselje station - 12 min med bil
- Vinkovci station - 15 min med bil
- Gaboš station - 19 min med bil
Restauranger
- Restoran Stari toranj - 8 min med bil
- Display - 10 min med bil
- Caffe bar Padre - 11 min med bil
- Domestic House Lola - 8 min med bil
- Gril XL - 8 min med bil
Om boendet
Lovely Peaceful House
- När du planerar en resa till Bogdanovci är Lovely Peaceful House ett utmärkt alternativ.
Översikt
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 18.00.
- Utcheckningstiden är kl. 11.00
Incheckningsinstruktioner
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
- Garage finns på plats.
- Gratis parkering i närheten.
Övrig information
- Särskilda platser för rökning
Hotellbekvämligheter
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
- Parkering på området, däribland garage
- Gratis parkering i närheten
Utomhus
- Terrass
- Utomhusmöbler
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
- Särskilda platser för rökning
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Avgifter och policyer
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Lovely Peaceful House Bogdanovci
Lovely Peaceful House Private vacation home
Lovely Peaceful House Private vacation home Bogdanovci
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Lovely Peaceful House?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder Lovely Peaceful House parkering?
Ja, det finns gratis parkering. Parkeringsalternativen på plats är garage.
Vilka tider har Lovely Peaceful House angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 18.00. Utcheckning senast 11.00.