Mayara Fort Jaisalmer
Boendeklass: 2
Hotell i Jaisalmer med utomhuspool och restaurang
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Mayara Fort Jaisalmer





När du planerar en resa till Jaisalmer är Mayara Fort Jaisalmer ett utmärkt alternativ. Här har du tillgång till en utomhuspool och du kan dessutom äta gott på deras restaurang. Några ytterligare höjdpunkter här är en terrass och en trädgård.
Populära bekvämligheter
- Pool
- Gratis frukost
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Reception dygnet runt
Främsta bekvämligheter (8)
Främsta bekvämligheter (8)
- Städning varje dag
- Restaurang
- Utomhuspool
- Business-service
- Terrass
- Reception öppen dygnet runt
- Trädgård
- Bankettsal
Känn dig som hemma (6)
Känn dig som hemma (6)
- Privat badrum
- Trädgård
- Terrass
- Städning varje dag
- Avgiftsfri parkering
- Utomhuspooler
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Öppna alla foton för Lyxrum

Lyxrum
- 42 kvadratmeter
- 1 sovrum
- 4 sovplatser
- 1 kingsize-säng och 1 enkelsäng
Öppna alla foton för Familjerum

Familjerum
- 1 sovrum
- 6 sovplatser
- 2 kingsize-sängar
Liknande boenden

Highness Desert Camp
Jaisalmer
Highness Desert Camp
Jaisalmer
- Pool
- Luftkonditionering
- Gym
- Tvättmöjligheter
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension

Ozaki Desert Camp Jaisalmer
Jaisalmer
Ozaki Desert Camp Jaisalmer
Jaisalmer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Tvättmöjligheter
- Rökning förbjuden
Priset är 417 kr
417 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Shri Ram Desert Camp Jaisalmer
Jaisalmer
Shri Ram Desert Camp Jaisalmer
Jaisalmer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Reception dygnet runt
- Rökning förbjuden
Priset är 5 132 kr
5 132 kr
inklusive skatter och avgifter
26 aug. – 27 aug.

Nomads Heaven Desert Camp
Jaisalmer
Nomads Heaven Desert Camp
Jaisalmer
- Gratis frukost
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 487 kr
487 kr
inklusive skatter och avgifter
20 sep. – 21 sep.

Kotri Resort
Jaisalmer
Kotri Resort
Jaisalmer
- Gratis frukost
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang

Heartland Dunes
Jaisalmer
Heartland Dunes
Jaisalmer
- Gratis frukost
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
Priset är 675 kr
675 kr
inklusive skatter och avgifter
27 aug. – 28 aug.

Kanak Jaisalmer
Jaisalmer
Kanak Jaisalmer
Jaisalmer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Reception dygnet runt

Malra Heritage Camp Sam
Jaisalmer
Malra Heritage Camp Sam
Jaisalmer
- Gratis frukost
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
2.0 av 10, 1 recension
2,0
1 recension
Priset är 272 kr
272 kr
inklusive skatter och avgifter
2 sep. – 3 sep.

Hotel The Ginger House
Jaisalmer
Hotel The Ginger House
Jaisalmer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Tvättmöjligheter
- Reception dygnet runt
Priset är 223 kr
223 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Hotel Maru Villa Jaisalmer
Jaisalmer
Hotel Maru Villa Jaisalmer
Jaisalmer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Reception dygnet runt
- Rökning förbjuden
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Mayara Forts, Jaisalmer, Rajasthan, 345001
I närheten
- Sam Sand Dunes - 1 min till fots - 0.0 km
- Khaba Fort - 51 min med bil - 22.8 km
Ta sig runt
- Jaisalmer (JSA) - 72 min med bil
Om boendet
Mayara Fort Jaisalmer
- När du planerar en resa till Jaisalmer är Mayara Fort Jaisalmer ett utmärkt alternativ. Här har du tillgång till en utomhuspool och du kan dessutom äta gott på deras restaurang. Några ytterligare höjdpunkter här är en terrass och en trädgård.
Översikt
Hotellets storlek
- 51 rum
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.
- Lägsta ålder för incheckning: 16 år
- Utcheckningstiden är kl. 11.00
Incheckningsinstruktioner
- Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 16 år
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Övrig information
- Särskilda platser för rökning
Hotellbekvämligheter
Mat och dryck
- Gratis frukostbuffé dagligen 08.00–10.00
- Restaurang
Arbeta på resan
- Business-service
Tjänster
- Reception (öppen dygnet runt)
Boendet och bekvämligheter
- Trädgård
- Terrass
- Utomhuspool
- Bankettsal
Bekvämligheter på rummet
Vardagsbekvämligheter
- Tofflor
- Strykjärn/strykbräda (på begäran)
Sov gott
- Ljudisolerade rum
Fräscha upp dig
- Privat badrum
- Endast dusch
- Tvål och Schampo
- Handdukar
Övrigt
- Dagligen
Avgifter och policyer
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Boendet accepterar kreditkort, bankkort och kontanter.
Följande kreditkort accepteras: Visa.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Mayara Fort Jaisalmer Hotel
Mayara Fort Jaisalmer Jaisalmer
Mayara Fort Jaisalmer Hotel Jaisalmer
Vanliga frågor och svar
Kan man avboka gratis på Mayara Fort Jaisalmer och få hela beloppet återbetalat?
Ja, Mayara Fort Jaisalmer erbjuder återbetalningsbara rumspriser, som kan bokas på våra sidor. Om du har bokat ett fullt återbetalningsbart rumspris kan detta avbokas fram till några dagar före incheckning, beroende på boendets avbokningspolicy. Se till att du läser igenom boendets avbokningspolicy för att ta reda på vilka regler och villkor som gäller.
Har Mayara Fort Jaisalmer någon pool?
Ja, det finns utomhuspool.
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Mayara Fort Jaisalmer?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder Mayara Fort Jaisalmer parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har Mayara Fort Jaisalmer angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst. Utcheckning senast 11.00.
Vad finns det att göra på Mayara Fort Jaisalmer och i närheten?
Mayara Fort Jaisalmer har utomhuspool och trädgård.
Har Mayara Fort Jaisalmer restaurang eller finns det någon i närheten?
Ja, det finns en restaurang på boendet.
Hur är området vid Mayara Fort Jaisalmer?
Mayara Fort Jaisalmer ligger 1 minuters promenad från Sam Sand Dunes.