Hel semesterbostad
4 Person Holiday Home in Nexo
Boendeklass: 2
Semesterboende i Balka
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för 4 Person Holiday Home in Nexo





Denna semesterbostad är ett utmärkt val för din vistelse i Balka.
Populära bekvämligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
- Kylskåp
Främsta bekvämligheter (2)
Främsta bekvämligheter (2)
- Nära stranden
- Terrass
Känn dig som hemma (6)
Känn dig som hemma (6)
- 5 sovrum
- Kylskåp
- Terrass
- Kaffe- och tebryggare
- Digital-tv
- Avgiftsfri parkering
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Tillgängliga filter för rum
Visar 3 av 3 rum
Öppna alla foton för Hus Deluxe - 2 sovrum

Hus Deluxe - 2 sovrum
- 36 kvadratmeter
- 2 sovrum
- 4 sovplatser
- 1 sängskåp (enkelt) och 1 stor enkelsäng
Öppna alla foton för Hus Comfort - 2 sovrum

Hus Comfort - 2 sovrum
- 36 kvadratmeter
- 2 sovrum
- 4 sovplatser
- 1 sängskåp (enkelt) och 1 stor enkelsäng
Öppna alla foton för Hus Classic - 1 sovrum

Hus Classic - 1 sovrum
- 28 kvadratmeter
- 1 sovrum
- 2 sovplatser
- 1 sängskåp (enkelt)
Liknande boenden

Nexø Hostel
Nexø
Nexø Hostel
Nexø
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Bar
8.4 av 10, Väldigt bra, 205 recensioner
8,4
Väldigt bra
205 recensioner
Priset är 1 119 kr
1 119 kr
inklusive skatter och avgifter
25 aug. – 26 aug.

Fredensborg Badehotel
Ronne
Fredensborg Badehotel
Ronne
- Pool
- Gratis frukost
- Spa
- Avgiftsfri parkering
9.4 av 10, Enastående, 253 recensioner
9,4
Enastående
253 recensioner
Priset är 3 405 kr
3 405 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Seaside Escape in Ronne - By Traum Ferienwohnungen
Ronne
Seaside Escape in Ronne - By Traum Ferienwohnungen
Ronne
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området
Nexø, Hovedstaden
I närheten
- Balka strand - 6 min till fots - 0.5 km
- Fotogalleri Bornholm - 3 min med bil - 2.2 km
- Dueodde strand - 6 min med bil - 5.4 km
- Baltic Sea Glass - 22 min med bil - 29.4 km
- Allinge Havn - 45 min med bil - 52.6 km
Ta sig runt
- Rønne (RNN-Bornholm) - 24 min med bil
Restauranger
- Mikkeller Aarsdale - 10 min med bil
- Aarsdale Silderøgeri - 10 min med bil
- Vingården Lille Gadegård - 11 min med bil
- Bager Mortensen - 4 min med bil
- Snogebæk Røgeri - 3 min med bil
Om boendet
4 Person Holiday Home in Nexo
- Denna semesterbostad är ett utmärkt val för din vistelse i Balka.
Översikt
Boendets storlek
- Privat semesterboende
Incheckning/utcheckning
- Incheckning börjar kl. 00.00
- Lägsta ålder för incheckning: 21 år
- Utcheckningstiden är kl. 00.00
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 21 år
Husdjur
- Djur tillåtna
- Assistanshundar är välkomna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Strand
- Nära stranden
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
Mat och dryck
- Kylskåp
- Kaffe- och tebryggare
Sovrum
- 5 sovrum
Badrum
- 6 badrum
- Endast dusch
Utomhus
- Terrass
Husdjur
- Assistanshundar är avgiftsbefriade
- Husdjur välkomna
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
- Rökning förbjuden
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- Unika möbler
Avgifter och policyer
Husdjur
- Inga avgifter tas ut för assistanshundar.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
4 Person Home In Nexo Nexø
4 Person Holiday Home in Nexo Nexø
4 Person Holiday Home in Nexo Private vacation home
4 Person Holiday Home in Nexo Private vacation home Nexø
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna semesterbostad?
Ja, husdjur är välkomna.
Erbjuder denna semesterbostad parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har denna semesterbostad angett för in- och utcheckning?
Du kan checka in från 00.00. Utcheckning senast 00.00.
Hur är området vid 4 Person Holiday Home in Nexo?
4 Person Holiday Home in Nexo ligger 5 minuters promenad från Balka strand och 20 minuters promenad från Fotogalleri Bornholm.