Hel semesterbostad
Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning
Boendeklass: 2
Villa på promenadavstånd från Fenals Beach
Välj datum för att se priser
Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning ligger mindre än 15 minuters bilfärd från Lloret de Mar-stranden och Fenals Beach.
Populära bekvämligheter
- Pool
- Gratis wi-fi
- Barnvänliga aktiviteter
Främsta bekvämligheter (3)
Främsta bekvämligheter (3)
- 9 villor
- Trädgård
- Utomhusgrill
Känn dig som hemma (4)
Känn dig som hemma (4)
- 4 sovrum
- Privat badrum
- Trädgård
- Grill(ar)
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Lloret de Mar, CT
I närheten
- Vattenland - 11 min till fots - 1.0 km
- Arbre Aventura Park - 5 min med bil - 2.1 km
- Fenals Beach - 6 min med bil - 2.8 km
- Montbarbat iberiska bosättning - 6 min med bil - 2.8 km
- Lloret de Mar-stranden - 7 min med bil - 3.5 km
Ta sig runt
- Girona (GRO-Costa Brava) - 25 min med bil
- Barcelona El Prat Airport (BCN) - 89 min med bil
- Blanes station - 17 min med bil
- Sils station - 22 min med bil
- Riudellots station - 23 min med bil
Restauranger
- La Bella - 4 min med bil
- Bar Restaurant Can Taulina - 11 min till fots
- Burger King - 5 min med bil
- La Cuina De Pedro - 4 min med bil
- Yonius Greek Restaurant - 5 min med bil
Om boendet
Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning
- Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning ligger mindre än 15 minuters bilfärd från Lloret de Mar-stranden och Fenals Beach.
Översikt
Boendets storlek
- 9 enheter
Incheckning/utcheckning
- Incheckning börjar kl. 16.00
- Lägsta ålder för incheckning: 25 år
- Utcheckningstiden är kl. 10.00
Incheckningsinstruktioner
- Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
- Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 25 år
Husdjur
- Djur ej tillåtna
- Assistanshundar är välkomna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
Parkering
- Parkering finns på gatan.
Hotellbekvämligheter
Mat och dryck
- Grillar
Saker att göra
- Pingis
Boendet och bekvämligheter
- Trädgård
- Allmän pool
Bekvämligheter på rummet
Sov gott
- 4 sovrum
Fräscha upp dig
- 4 badrum
Avgifter och policyer
Obligatoriska avgifter
Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Stadsskatt: 1.93 EUR per person per natt i upp till 7 nätter. Skatten gäller inte barn under 17 år.
Husdjur
- Inga avgifter tas ut för assistanshundar.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort.
Följande kreditkort accepteras: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club och JCB International.
Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga föreskrifter. Om du vill ha mer information kan du kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
Boendet rengörs av städpersonal.
En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna, men assistanshundar är välkomna.
Erbjuder Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning parkering?
Nej, tyvärr, men det finns parkering på gatan.
Vilka tider har Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning angett för in- och utcheckning?
Du kan checka in från 16.00. Utcheckning senast 10.00.
Vad finns det att göra på Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning och i närheten?
Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning har trädgård.
Hur är området vid Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning?
Sunset LUX Stunning Design Villa With Large Pool SEA Views AND AIR Conditioning ligger 13 minuters promenad från Vattenland.