Pine Palace Homestay
Boendeklass: 2
Hotell i Joshīmath
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Pine Palace Homestay





Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Tillgängliga filter för rum
Visar 4 av 4 rum
Öppna alla foton för Familjerum

Familjerum
- 1 sovrum
- 4 sovplatser
- 2 dubbelsängar
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Superior-rum

Superior-rum
- 1 sovrum
- 2 sovplatser
- 1 dubbelsäng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Deluxe-rum

Deluxe-rum
- 1 sovrum
- 2 sovplatser
- 1 dubbelsäng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Executive-rum

Executive-rum
- 1 sovrum
- 2 sovplatser
- 1 dubbelsäng
- Gratis wi-fi
Liknande boenden

J M S Guest House
Joshimath
J M S Guest House
Joshimath
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Rökning förbjuden
2.0 av 10, 1 recension
2,0
1 recension

EllBee Ganga View
Rishikesh
EllBee Ganga View
Rishikesh
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
8.0 av 10, Väldigt bra, 203 recensioner
8,0
Väldigt bra
203 recensioner
Priset är 533 kr
533 kr
inklusive skatter och avgifter
25 sep. – 26 sep.

Hotel Yog Vashishth
Yamkeshwar
Hotel Yog Vashishth
Yamkeshwar
- Spa
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Restaurang
9.2 av 10, Underbart, 68 recensioner
9,2
Underbart
68 recensioner
Priset är 344 kr
344 kr
inklusive skatter och avgifter
7 sep. – 8 sep.

Antalya Hotel & Spa, Rishikesh
Narendranagar
Antalya Hotel & Spa, Rishikesh
Narendranagar
- Pool
- Spa
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
8.2 av 10, Väldigt bra, 30 recensioner
8,2
Väldigt bra
30 recensioner
Priset är 922 kr
922 kr
inklusive skatter och avgifter
27 aug. – 28 aug.

Amar Resort Chopta Tungnath
Pokhri
Amar Resort Chopta Tungnath
Pokhri
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 112 kr
112 kr
inklusive skatter och avgifter
27 aug. – 28 aug.

Kuari Pass Inn
Joshimath
Kuari Pass Inn
Joshimath
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden
Priset är 236 kr
236 kr
inklusive skatter och avgifter
27 aug. – 28 aug.

HOLY VIVASA
Rishikesh
HOLY VIVASA
Rishikesh
- Pool
- Spa
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
9.0 av 10, Underbart, 11 recensioner
9,0
Underbart
11 recensioner
Priset är 461 kr
461 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

HOLYWATER Hotel by Ganga Kinare (150 mts from Ganga Ghat)
Rishikesh
HOLYWATER Hotel by Ganga Kinare (150 mts from Ganga Ghat)
Rishikesh
- Spa
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
9.0 av 10, Underbart, 46 recensioner
9,0
Underbart
46 recensioner
Priset är 358 kr
358 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Lemon Tree Hotel, Rishikesh
Tapovan
Lemon Tree Hotel, Rishikesh
Tapovan
- Pool
- Spa
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
8.6 av 10, Fantastiskt, 27 recensioner
8,6
Fantastiskt
27 recensioner
Priset är 758 kr
758 kr
inklusive skatter och avgifter
27 aug. – 28 aug.

Shiv Kedar Hotel
Ukhimath
Shiv Kedar Hotel
Ukhimath
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
Priset är 455 kr
455 kr
inklusive skatter och avgifter
3 sep. – 4 sep.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Pine Palace Near Gmvn, Auli Laga Salude, Joshimath, UK, 246443
I närheten
- Auli Ski Resort - 1 min till fots - 0.0 km
Ta sig runt
- Dehradun (DED-Jolly Grant) - 137,2 km
Restauranger
- Ropeway Canteen - 23 min med bil
Om boendet
Pine Palace Homestay
- Njut av din vistelse i Joshīmath med Pine Palace Homestay som utgångspunkt.
Översikt
Hotellets storlek
- 120 rum
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 12.30. Checka in fram till: 13.00.
- Lägsta ålder för incheckning: 18 år
- Utcheckningstiden är kl. 11.00
Incheckningsinstruktioner
- Receptionen är öppen alla dagar 10.00–22.30.
- Receptionen är bemannad under begränsade tider.
- Det går inte att checka in efter att receptionen har stängt.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 18 år
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 250+ Mbps (passar för 3–5 personer eller upp till 10 enheter))
Parkering
- Gratis parkering 50 meter bort.
Hotellbekvämligheter
Tjänster
- Reception (öppen begränsade tider)
Bekvämligheter på rummet
Fräscha upp dig
- Privat badrum
- Endast dusch
- Gratis toalettartiklar
- Handdukar
- Toalettpapper
Håll dig uppkopplad
- Gratis wi-fi (med hastigheten 250+ Mbps (passar för 3–5 personer eller upp till 10 enheter))
Avgifter och policyer
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay och Carte Blanche.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Pine Palace Homestay Hotel
Pine Palace Homestay Joshimath
Pine Palace Homestay Hotel Joshimath
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Pine Palace Homestay?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder Pine Palace Homestay parkering?
Nej, det finns tyvärr ingen gratis parkering i närheten.
Vilka tider har Pine Palace Homestay angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 12.30. Checka in fram till: 13.00. Utcheckning senast 11.00.
Hur är området vid Pine Palace Homestay?
Pine Palace Homestay ligger 1 minuters promenad från Auli Ski Resort.