Hel semesterbostad

4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck

2.0-stjärnigt boende
Semesterboende endast en kort promenad från Front Beach

Välj datum för att se priser

Du bor med fantastiskt läge på 4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck, bara fem minuters promenad från Isle of Palms Beach och Front Beach. Dessutom ligger både Wild Dunes Resorts golfbana och Sullivan's Island Beach en kort biltur härifrån.

Hel bostad

7 sovrumSovplats för 16

Populära bekvämligheter

  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi

Främsta bekvämligheter (2)

  • 7 bostäder
  • Utomhusgrill

Känn dig som hemma (4)

  • 7 sovrum
  • Privat badrum
  • Grill(ar)
  • Avgiftsfri parkering

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Isle of Palms, SC

I närheten

  • Front Beach - 10 min till fots - 0.9 km
  • Isle of Palms Beach - 10 min till fots - 0.9 km
  • Isle of Palms Marina - 16 min till fots - 1.4 km
  • Wild Dunes Resorts golfbana - 7 min med bil - 4.2 km
  • Charlestons stads-marknad - 27 min med bil - 33.5 km

Ta sig runt

  • Charleston, SC (CHS-Charleston Intl.) - 37 min med bil
  • Charleston Station - 27 min med bil

Restauranger

  • ‪Coconut Joe's - ‬5 min med bil
  • ‪Circle K - ‬4 min med bil
  • ‪Windjammer - ‬5 min med bil
  • ‪Acme Lowcountry Kitchen - ‬4 min med bil
  • ‪The Refuge - ‬4 min med bil

Om boendet

4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck

  • Du bor med fantastiskt läge på 4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck, bara fem minuters promenad från Isle of Palms Beach och Front Beach. Dessutom ligger både Wild Dunes Resorts golfbana och Sullivan's Island Beach en kort biltur härifrån.

Översikt

DONE

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 17.00.
    • Kontaktfri incheckning erbjuds
    • Lägsta ålder för incheckning: 25 år
    • Utcheckningstiden är kl. 10.00
    • Kontaktfri utcheckning erbjuds
DONE

Incheckningsinstruktioner

    • Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
    • Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
DONE

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
    • Lägsta ålder för incheckning är 25 år
PETS

Husdjur

    • Djur ej tillåtna
WIFI

Internet

    • Gratis wi-fi och fast internetanslutning i allmänna utrymmen
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds.
    • Rullstolsanpassad parkering finns på plats
    • Garage finns på plats.
    • Parkering finns på gatan.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Tillgång till rullstolsanpassad parkering
  • Parkering på området, däribland garage
  • Parkering på gatan

Underhållning

  • Biljardbord

Utomhus

  • Grill

Husdjur

  • Inga husdjur tillåtna

Anpassning/tillgänglighet

  • Om du behöver tillgänglighetsanpassning kan du kontakta boendet med hjälp av kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
  • Ingen hiss
  • Rullstolsanpassad parkering

Säkerhetsdetaljer

  • Kolmonoxidvarnare har installerats. (Värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet.)
  • Rökdetektor har installerats. (Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.)
  • Brandsläckare
  • Förbandslåda

Allmänt

  • 7 rum

Avgifter och policyer

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Gästerna kan vara tryggt medvetna om att det finns brandsläckare och förbandslåda på boendet.
Boendet accepterar kreditkort.
Följande kreditkort accepteras: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club och JCB International.
Boendet rengörs av städpersonal.
En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.
Boendets registreringsnummer RS23-6395
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck Isle of Palms
4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck Private vacation home

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till 4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck?

Husdjur är tyvärr inte tillåtna.

Erbjuder 4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck parkering?

Ja, det finns gratis parkering. Parkeringsalternativen på plats är garage.

Vilka tider har 4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 17.00. Utcheckning senast 10.00. Kontaktfri incheckning och utcheckning erbjuds.

Hur är området vid 4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck?

4 46th Avenue by Avantstay Pool Views Deck ligger 1 minuters promenad från Isle of Palms Beach och 15 minuters promenad från Isle of Palms Marina.