Ban Lien Homestay
Boendeklass: 1
Vandrarhem i Ban Lien
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Ban Lien Homestay





Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Öppna alla foton för Delad sovsal - Senior

Delad sovsal - Senior
- 1 sovrum
- 1 sovplats
- 1 enkelsäng
- Gratis wi-fi
Liknande boenden

Ngan Nga Legend
Bac Ha
Ngan Nga Legend
Bac Ha
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 182 kr
182 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Ban Lien Forest Homestay Lao Cai
Ban Lien
Ban Lien Forest Homestay Lao Cai
Ban Lien
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Reception dygnet runt

Bac Ha Hotel Lao Cai- by Bay Luxury
Bac Ha
Bac Ha Hotel Lao Cai- by Bay Luxury
Bac Ha
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt
6.0 av 10, 1 recension
6,0
1 recension

Bac Ha Charm Stay
Bac Ha
Bac Ha Charm Stay
Bac Ha
- Gratis frukost
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
9.0 av 10, Underbart, 2 recensioner
9,0
Underbart
2 recensioner

Bac Ha Lodge Reatreat
Bac Ha
Bac Ha Lodge Reatreat
Bac Ha
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
9.6 av 10, Enastående, 4 recensioner
9,6
Enastående
4 recensioner
Priset är 859 kr
859 kr
inklusive skatter och avgifter
7 sep. – 8 sep.

Binh Minh Bac Ha Hotel
Bac Ha
Binh Minh Bac Ha Hotel
Bac Ha
- Gratis frukost
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Reception dygnet runt
9.0 av 10, Underbart, 2 recensioner
9,0
Underbart
2 recensioner
Priset är 568 kr
568 kr
inklusive skatter och avgifter
3 sep. – 4 sep.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om boendet
Ban Lien Homestay
- Njut av din vistelse i Ban Lien med Ban Lien Homestay som utgångspunkt.
Översikt
Hotellets storlek
- 6 rum
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 14.00. Checka in fram till: när som helst.
- Utcheckningstiden är kl. 12.00
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Värden tar emot gästerna vid ankomst.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 25+ Mbps)
Parkering
- Carport finns på plats.
Hotellbekvämligheter
Tjänster
- Kemtvätt/tvättjänster
Bekvämligheter på rummet
Vardagsbekvämligheter
- Tofflor
Fräscha upp dig
- Privat badrum
- Bidé
Håll dig uppkopplad
- Gratis wi-fi (med hastigheten 25+ Mbps)
Övrigt
- Dagligen
Avgifter och policyer
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Gästerna kan vara tryggt medvetna om att det finns brandsläckare på boendet.
Boendet tar endast emot kontanter.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Ban Lien Homestay Bac Ha
Ban Lien Homestay Hostel/Backpacker accommodation
Ban Lien Homestay Hostel/Backpacker accommodation Bac Ha
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Ban Lien Homestay?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Vilka tider har Ban Lien Homestay angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 14.00. Checka in fram till: när som helst. Utcheckning senast 12.00.