Hel semesterbostad
Welsh Mountain Retreat With Studio Flat
Boendeklass: 2.5
Semesterboende med kök i Caernarfon
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Welsh Mountain Retreat With Studio Flat





Denna semesterbostad ligger mindre än 10 minuters bilfärd från Eryri National Park. Samtliga hem erbjuder bekvämligheter som kylskåp och mikrovågsugnar.
Hel bostad
1 sovrum2 badrumSovplats för 4
Populära bekvämligheter
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Kylskåp
Främsta bekvämligheter (1)
Främsta bekvämligheter (1)
- 4 bostäder
Känn dig som hemma (4)
Känn dig som hemma (4)
- Kök
- Privat badrum
- Avgiftsfri parkering
- Hårtork
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Fir Tree Cottage
Caernarfon
Fir Tree Cottage
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
6.0 av 10, 1 recension
6,0
1 recension
Priset är 5 454 kr
5 454 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Afon Rhos Bach
Caernarfon
Afon Rhos Bach
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Priset är 4 501 kr
4 501 kr
inklusive skatter och avgifter
23 sep. – 24 sep.

Capel Mawr, Basement 19
Caernarfon
Capel Mawr, Basement 19
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
8.0 av 10, Väldigt bra, 1 recension
8,0
Väldigt bra
1 recension
Priset är 19 188 kr
19 188 kr
inklusive skatter och avgifter
9 sep. – 10 sep.

Bryn Afon Farm
Caernarfon
Bryn Afon Farm
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
Priset är 10 923 kr
10 923 kr
inklusive skatter och avgifter
9 sep. – 10 sep.

Tyn Clwt
Caernarfon
Tyn Clwt
Caernarfon
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Priset är 6 009 kr
6 009 kr
inklusive skatter och avgifter
5 sep. – 6 sep.

Cwt Mochyn
Caernarfon
Cwt Mochyn
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
Priset är 3 922 kr
3 922 kr
inklusive skatter och avgifter
30 aug. – 31 aug.

Llety'r Bugail 2
Caernarfon
Llety'r Bugail 2
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
Priset är 3 843 kr
3 843 kr
inklusive skatter och avgifter
4 sep. – 5 sep.

Dolwen
Caernarfon
Dolwen
Caernarfon
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi

Llety'r Bugail 1
Caernarfon
Llety'r Bugail 1
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
Priset är 3 856 kr
3 856 kr
inklusive skatter och avgifter
3 sep. – 4 sep.

The Annexe at Llwyfor
Caernarfon
The Annexe at Llwyfor
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området
Caernarfon, Wales
I närheten
- Tyddyn Mawr Golf Club - 9 min till fots - 0.8 km
- Caernarfon Castle - 12 min med bil - 7.3 km
- Eryri National Park - 12 min med bil - 6.9 km
- Pen-y-Pass - 24 min med bil - 18.0 km
- Zip World Penrhyn Quarry - 28 min med bil - 21.7 km
Ta sig runt
- Liverpool (LPL-John Lennon) - 109 min med bil
- Snowdon Mountain Railway - 15 min med bil
- Llanfairpwll Station - 18 min med bil
- Bangor Station - 21 min med bil
Restauranger
- Tafarn Y Porth (Wetherspoon) - 8 min med bil
- Sea View Restaurant - 9 min med bil
- Starbucks - 11 min med bil
- Snowdon Railway Station Buffet - 7 min med bil
- Caffi Caban - 4 min med bil
Om boendet
Welsh Mountain Retreat With Studio Flat
- Denna semesterbostad ligger mindre än 10 minuters bilfärd från Eryri National Park. Samtliga hem erbjuder bekvämligheter som kylskåp och mikrovågsugnar.
Översikt
Boendets storlek
- Privat semesterboende
Incheckning/utcheckning
- Checka in fram till: 03.30.
- Utcheckningstiden är kl. 10.00
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Hotellbekvämligheter
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
Kök
- Kylskåp
- Mikrovågsugn
- Vattenkokare
Sovrum
- 1 sovrum
Badrum
- 2 badrum
- Endast dusch
- Hårtork
Komfort
- Uppvärmning
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- 4 rum
- Ingång via extern korridor
Avgifter och policyer
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Welsh Mountain Retreat With 8 Bedrooms
Welsh Mountain Retreat With Studio Flat Apartment
Welsh Mountain Retreat With Studio Flat Caernarfon
Welsh Mountain Retreat With Studio Flat Apartment Caernarfon
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna semesterbostad?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder denna semesterbostad parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har denna semesterbostad angett för in- och utcheckning?
Checka in fram till: 03.30. Utcheckning senast 10.00.
Har Welsh Mountain Retreat With Studio Flat kök eller pentry?
Ja, det finns ett kök med kylskåp och mikrovågsugn.
Hur är området vid Welsh Mountain Retreat With Studio Flat?
Welsh Mountain Retreat With Studio Flat ligger 8 minuters promenad från Tyddyn Mawr Golf Club.