Semesterboende
Forbes C1
Boendeklass: 3
Stuga med kök i Yarmouth
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Forbes C1





Denna stuga ligger 8,9 km från New Forest National Park. Här får du gratis förmåner som wi-fi och parkering. Boendet erbjuder en trädgård, kök och kylskåp.
Recensioner
8,08,0 av 10,
Mycket bra
Hel bostad
3 sovrum2 badrumSovplats för 6
Populära bekvämligheter
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
- Kylskåp
Främsta bekvämligheter (1)
Främsta bekvämligheter (1)
- Trädgård
Känn dig som hemma (5)
Känn dig som hemma (5)
- 3 sovrum
- Kök
- Privat badrum
- Trädgård
- Avgiftsfri parkering
Det nuvarande priset är 5 281 kr
5 281 kr
inklusive skatter och avgifter
4 sep. – 5 sep.
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Whitfield P5
Yarmouth
Whitfield P5
Yarmouth
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
10.0 av 10, Enastående, 3 recensioner
10
Enastående
3 recensioner

Whitfield 16
Yarmouth
Whitfield 16
Yarmouth
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
8.0 av 10, Väldigt bra, 1 recension
8,0
Väldigt bra
1 recension

Jamestown 5
Yarmouth
Jamestown 5
Yarmouth
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
9.0 av 10, Underbart, 2 recensioner
9,0
Underbart
2 recensioner

Cape 12,
Yarmouth
Cape 12,
Yarmouth
- Kök
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
- Kylskåp

Whitfield P10
Yarmouth
Whitfield P10
Yarmouth
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
9.4 av 10, Enastående, 3 recensioner
9,4
Enastående
3 recensioner
Priset är 5 852 kr
5 852 kr
inklusive skatter och avgifter
12 sep. – 13 sep.

Cape A1
Yarmouth
Cape A1
Yarmouth
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Priset är 5 334 kr
5 334 kr
inklusive skatter och avgifter
2 sep. – 3 sep.

Munday H2
Yarmouth
Munday H2
Yarmouth
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
9.0 av 10, Underbart, 2 recensioner
9,0
Underbart
2 recensioner
Priset är 5 918 kr
5 918 kr
inklusive skatter och avgifter
26 sep. – 27 sep.

Tovah
Yarmouth
Tovah
Yarmouth
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Gratis wi-fi
- Lounge
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 8 320 kr
8 320 kr
inklusive skatter och avgifter
3 sep. – 4 sep.

Pierpont D1
Yarmouth
Pierpont D1
Yarmouth
- Kök
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
- Kylskåp
Priset är 4 140 kr
4 140 kr
inklusive skatter och avgifter
25 sep. – 26 sep.

Seaview Holidays - Salterns Village
Seaview
Seaview Holidays - Salterns Village
Seaview
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
9.0 av 10, Underbart, 81 recensioner
9,0
Underbart
81 recensioner
Priset är 2 480 kr
2 480 kr
inklusive skatter och avgifter
24 sep. – 25 sep.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Norton, Yarmouth, England, PO41 0RJ
I närheten
- Isle of Wight Area of Outstanding Natural Beauty - 9 min till fots - 0.8 km
- Fort Victoria Country Park - 18 min till fots - 1.6 km
- Yarmouth Beach - 19 min till fots - 1.7 km
- Yarmouth Castle - 19 min till fots - 1.7 km
- Golden Hill Fort Country Park - 20 min till fots - 1.7 km
Ta sig runt
- Bournemouth (BOH-Bournemouth Intl.) - 88 min med bil
- Southampton (SOU) - 116 min med bil
- Yarmouth Station - 19 minuters promenad
- Sandown Brading Station - 27 min med bil
- Ryde Smallbrook Junction Station - 27 min med bil
Restauranger
- The White Hart - 45 min med bil
- The Freshwater Coffee House - 4 min med bil
- Chequers Inn - 47 min med bil
- The Piano Cafe - 4 min med bil
- Tudor Bar - 42 min med bil
Om boendet
Forbes C1
- Denna stuga ligger 8,9 km från New Forest National Park. Här får du gratis förmåner som wi-fi och parkering. Boendet erbjuder en trädgård, kök och kylskåp.
Översikt
Boendets storlek
- Privat stuga
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 23.00.
- Utcheckningstiden är kl. 10.00
Incheckningsinstruktioner
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
- Gratis wi-fi på rummen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
- Parkering borta från gatan finns på plats.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
- Parkering på området, inte bara på gatan
Kök
- Kylskåp
- Diskmaskin
- Brödrost
- Vattenkokare
- Köksutrustning
Sovrum
- 3 sovrum
Badrum
- 2 badrum
- Endast dusch
Utomhus
- Trädgård
Komfort
- Uppvärmning
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Rökning förbjuden
Tjänster och inrättningar
- Ingen städning
Höjdpunkter i området
- Bredvid en golfbana
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- Unik inredning
- Unika möbler
Avgifter och policyer
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
Forbes C1 Cottage
Forbes C1 Yarmouth
Forbes C1 Cottage Yarmouth
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna stuga?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder denna stuga parkering?
Ja, det finns gratis parkering. Det finns parkeringsplatser på sidogator.
Vilka tider har denna stuga angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 23.00. Utcheckning senast 10.00.
Vad finns det att göra på Forbes C1 och i närheten?
Forbes C1 har trädgård.
Har Forbes C1 kök eller pentry?
Ja, det finns ett pentry med brödrost, köksutrustning och kylskåp.
Hur är området vid Forbes C1?
Forbes C1 ligger 19 minuters promenad från Yarmouth Isle-of-Wight Ferry Terminal och 9 minuters promenad från Isle of Wight Area of Outstanding Natural Beauty.