Indiana Boutique Hotel

Boendeklass: 4
Hotell i Llanes

Välj datum för att se priser

Indiana Boutique Hotel är ett utmärkt val för din vistelse i Llanes.

Recensioner

9,0 av 10,
Underbart

Populära bekvämligheter

  • Gratis wi-fi
  • Rökning förbjuden

Främsta bekvämligheter (5)

  • Städning en gång per vistelse
  • Frukost tillgänglig
  • Business-service
  • Trädgård
  • Reception (öppen begränsade tider)

Känn dig som hemma (6)

  • Trädgård
  • Digital-tv
  • Privat badrum (ej på rummet)
  • Begränsad städning
  • Ljudisolerade rum
  • Hårtork
Det nuvarande priset är 742 kr
inklusive skatter och avgifter
18 okt. – 19 okt.

Rumsalternativ

Tillgängliga filter för rum
Visar 4 av 4 rum

Comfort-rum - utsikt mot bergen

  • Utsikt mot kullarna
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Superior dubbelrum - utsikt mot trädgården

  • Utsikt mot trädgården
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-säng ELLER 2 enkelsängar

Studio Deluxe - utsikt mot trädgården

  • Utsikt mot trädgården
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Studio Superior

  • Utsikt mot bergen
  • 40 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
SAN ROQUE DEL ACEBAL, BARRIO DE LA CONCHA, Llanes, 33596

I närheten

  • Llanes Golfbana - 3 min med bil - 2.1 km
  • Toro Beach - 5 min med bil - 5.0 km
  • Sablon Beach - 6 min med bil - 5.7 km
  • Playa del Cura - 7 min med bil - 5.3 km
  • Museo Etnográfico del Oriente de Asturias - 7 min med bil - 7.8 km

Ta sig runt

  • Oviedo (OVD-Asturias) - 79 min med bil
  • Funicular de Bulnes - 50 min med bil

Restauranger

  • ‪El Campanu - ‬5 min med bil
  • ‪El Chibiski - ‬5 min med bil
  • ‪Confitería Vega - ‬6 min med bil
  • ‪Bitácora Café - ‬5 min med bil
  • ‪Cafeteria Xana - ‬7 min med bil

Om boendet

Indiana Boutique Hotel

  • Indiana Boutique Hotel är ett utmärkt val för din vistelse i Llanes.

Översikt

Hotellets storlek

    • 14 rum

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.
    • Snabb in-/utcheckning tillgängligt
    • Lägsta ålder för incheckning: 18 år
    • Utcheckningstiden är kl. 11.00

Incheckningsinstruktioner

    • Receptionen är öppen alla dagar 10.00–18.00.
    • Receptionen är bemannad under begränsade tider.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
    • Lägsta ålder för incheckning är 18 år

Husdjur

    • Djur ej tillåtna

Internet

    • Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
    • Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 100+ Mbps (passar för 1–2 personer eller upp till 6 enheter))

Parkering

    • Parkering borta från gatan finns på plats.

Övrig information

    • Rökfritt boende

Hotellbekvämligheter

Mat och dryck

  • Frukostbuffé (tilläggsavgift) dagligen 08.30–10.30

Saker att göra

  • Ridning i närheten
  • Vindsurfing i närheten

Arbeta på resan

  • Business-service

Tjänster

  • Reception (öppen begränsade tider)

Boendet och bekvämligheter

  • Trädgård
  • Utomhusmöbler

Tillgänglighetsanpassning

  • Trägolv i rum

Bekvämligheter på rummet

Underhållning

  • LED-tv
  • Digital-tv

Vardagsbekvämligheter

  • Uppvärmning

Sov gott

  • Ljudisolerade rum
  • Bäddmadrass
  • Sängkläder tillhandahålls

Saker att uppskatta

  • Golvvärme

Fräscha upp dig

  • Privat badrum utanför rummet
  • Kombinerad dusch/badkar
  • Tvål och Schampo
  • Hårtork
  • Handdukar
  • Toalettpapper

Håll dig uppkopplad

  • Skrivbord
  • Gratis wi-fi (med hastigheten 100+ Mbps (passar för 1–2 personer eller upp till 6 enheter))
  • Telefon

Övrigt

  • En gång per vistelse
  • Guideböcker/rekommendationer
  • Kartor över lokalområdet
  • Restaurangguide

Avgifter och policyer

Extra tillval

  • Frukostbuffé erbjuds mot en tilläggsavgift på EUR 15 för vuxna och EUR 7 för barn (ungefärliga priser).

Barn- och extrasängar

  • Barnsängar är tillgängliga mot en avgift på EUR 15.0 per natt.
  • Tillgång till extrasängar erbjuds mot en avgift på EUR 30.0 per natt.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Anläggningen har inga hissar.
Gästerna kan vara tryggt medvetna om att det finns brandsläckare på boendet.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga föreskrifter. Om du vill ha mer information kan du kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Kallas även

Indiana Boutique Hotel Hotel
Indiana Boutique Hotel Llanes
Indiana Boutique Hotel Hotel Llanes

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Indiana Boutique Hotel?

Husdjur är tyvärr inte tillåtna.

Vilka tider har Indiana Boutique Hotel angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst. Utcheckning senast 11.00. Expressincheckning och expressutcheckning erbjuds.

Vad finns det att göra på Indiana Boutique Hotel och i närheten?

Roa dig med aktiviteter i närheten som fiske, ridning och vindsurfing. Indiana Boutique Hotel har även trädgård.

Recensioner

Recensioner för Indiana Boutique Hotel

9,0

Underbart

9,0

Renlighet

8,8

Bekvämligheter

9,8

Personal och service

9,0

Boendets skick och faciliteter

Recensioner

Verifierad recension

10/10 Enastående

El hotel está genial, la habitación impecable, el servicio muy amable y buen desayuno...
Verifierad recension

10/10 Enastående

Lovely hotel where every attention to detail has been paid. Great breakfast, safe parking and the use of 2 mountain bikes made this hotel ideal for us. The location was quiet so not so handy for the centre of Llanes and restaurants and bars
Verifierad recension

10/10 Enastående

Une maison magnifique avec un jardin bien entretenu. La chambre et l’ensemble des pièces étaient décorés avec goût et d’une propreté irréprochable. J’ai adoré certains des tableaux.
Verifierad recension

10/10 Enastående

Beautiful small hotel with great staff and delicious food