SwagStay Hotel Century
Boendeklass: 3
Hotell i Nagpur
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för SwagStay Hotel Century





Njut av din vistelse i Nagpur med SwagStay Hotel Century som utgångspunkt. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering. Kollektivtrafik finns i närheten. Till Sitabuldi (Aqua Line) station tar det 11 minuter att gå och till Sitabuldi (Orange Line) station är det 12 minuter.
Recensioner
1010 av 10,
Enastående
Populära bekvämligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Tvättmöjligheter
- Reception dygnet runt
Främsta bekvämligheter (5)
Främsta bekvämligheter (5)
- Frukost tillgänglig
- Reception öppen dygnet runt
- Tvättjänster
- Tvättmöjligheter
- Bagageförvaring
Känn dig som hemma (4)
Känn dig som hemma (4)
- Privat badrum
- Tvättmöjligheter
- Luftkonditionering på rummet
- Avgiftsfri parkering
Det nuvarande priset är 324 kr
324 kr
inklusive skatter och avgifter
2 sep. – 3 sep.
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Öppna alla foton för Deluxe-rum - utsikt mot staden

Deluxe-rum - utsikt mot staden
- Utsikt mot staden
- 123 kvadratmeter
- 1 sovrum
- 3 sovplatser
- 1 kingsize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Superior-rum

Superior-rum
- 1 sovrum
- 3 sovplatser
- 1 kingsize-säng
- Gratis wi-fi
Liknande boenden

Le Meridien Nagpur
Nagpur
Le Meridien Nagpur
Nagpur
- Pool
- Spa
- Flygtransfer
- Husdjursvänligt
7.8 av 10, Bra, 123 recensioner
7,8
Bra
123 recensioner
Priset är 645 kr
645 kr
inklusive skatter och avgifter
14 sep. – 15 sep.

Enrise by Sayaji Nagpur
Nagpur
Enrise by Sayaji Nagpur
Nagpur
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
8.8 av 10, Fantastiskt, 5 recensioner
8,8
Fantastiskt
5 recensioner
Priset är 613 kr
613 kr
inklusive skatter och avgifter
2 sep. – 3 sep.

Radisson Blu Hotel Nagpur
Nagpur
Radisson Blu Hotel Nagpur
Nagpur
- Pool
- Spa
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
9.2 av 10, Underbart, 293 recensioner
9,2
Underbart
293 recensioner
Priset är 1 129 kr
1 129 kr
inklusive skatter och avgifter
1 sep. – 2 sep.

Tuli International
Sadar
Tuli International
Sadar
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Luftkonditionering
4.8 av 10, 20 recensioner
4,8
20 recensioner
Priset är 519 kr
519 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

SIVANTA BY BOMBAY GROUP OF HOTELS NAGPUR
Sitabuldi
SIVANTA BY BOMBAY GROUP OF HOTELS NAGPUR
Sitabuldi
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
7.2 av 10, Bra, 5 recensioner
7,2
Bra
5 recensioner
Priset är 570 kr
570 kr
inklusive skatter och avgifter
30 sep. – 1 okt.

Hotel Krishna
Nagpur
Hotel Krishna
Nagpur
Priset är 428 kr
428 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Treebo Premium The Memoir, Ramdaspeth
Ramdaspeth
Treebo Premium The Memoir, Ramdaspeth
Ramdaspeth
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Tvättmöjligheter
Priset är 355 kr
355 kr
inklusive skatter och avgifter
4 sep. – 5 sep.

Pride Premier Nagpur
Nagpur
Pride Premier Nagpur
Nagpur
- Pool
- Spa
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
6.8 av 10, 69 recensioner
6,8
69 recensioner
Priset är 566 kr
566 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

FabExpress Osca Inn
Nagpur
FabExpress Osca Inn
Nagpur
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt

Homesphere Suites
Nagpur
Homesphere Suites
Nagpur
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt
Priset är 172 kr
172 kr
inklusive skatter och avgifter
30 sep. – 1 okt.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

708/A Ghat Rd CHANDAK LAYOUT, 6, Nagpur, MH, 440018
I närheten
- Baidhnath Square - 8 min till fots - 0.7 km
- Empress Mall - 13 min till fots - 1.1 km
- Gandhi Sagar Lake - 13 min till fots - 1.1 km
- Raman Science Centre - 16 min till fots - 1.4 km
- Kasturchand Park - 7 min med bil - 2.9 km
Ta sig runt
- Nagpur (NAG-Dr. Ambedkar Intl.) - 24 min med bil
- Nagpur station - 15 minuters promenad
- Nagpur Junction - 16 minuters promenad
- Dosar Vaisya Square station - 20 minuters promenad
- Sitabuldi (Aqua Line) station - 11 minuters promenad
- Sitabuldi (Orange Line) station - 12 minuters promenad
- Jhasi Rani Square station - 17 minuters promenad
Restauranger
- Haldiram's - 14 min till fots
- McDonald's - 2 min med bil
- KFC - 16 min till fots
- Ghugre Snacks Point - 15 min till fots
- Ekta Tea - 2 min med bil
Om boendet
SwagStay Hotel Century
- Njut av din vistelse i Nagpur med SwagStay Hotel Century som utgångspunkt. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering. Kollektivtrafik finns i närheten. Till Sitabuldi (Aqua Line) station tar det 11 minuter att gå och till Sitabuldi (Orange Line) station är det 12 minuter.
Översikt
Hotellets storlek
- 25 rum
Incheckning/utcheckning
- Checka in fram till: när som helst.
- Utcheckningstiden är kl. 10.00
Incheckningsinstruktioner
- Personalen i receptionen välkomnar gästerna vid ankomst.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Husdjur
- Husdjur tillåts (endast katter och hundar)*
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
- Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 50+ Mbps)
Parkering
- Gratis parkering med bevakning erbjuds.
Övrig information
- Särskilda platser för rökning
Hotellbekvämligheter
Mat och dryck
- Frukostbuffé (tilläggsavgift) dagligen 08.00–10.30
Tjänster
- Reception (öppen dygnet runt)
- Kemtvätt/tvättjänster
- Bagageförvaring
Bekvämligheter på rummet
Vardagsbekvämligheter
- Klimatreglerad luftkonditionering
Fräscha upp dig
- Privat badrum
- Endast dusch
- Handdukar
Håll dig uppkopplad
- Skrivbord
- Gratis wi-fi (med hastigheten 50+ Mbps)
Avgifter och policyer
Extra tillval
- Frukostbuffé erbjuds mot en tilläggsavgift på INR 200 för vuxna och INR 150 för barn (ungefärliga priser).
Husdjur
- Husdjur är tillåtna mot en avgift på INR 800 per husdjur (kan variera beroende på vistelsens längd), plus en engångsavgift för städning på INR 300.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Boendet accepterar kontanter.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till SwagStay Hotel Century?
Ja, katter och hundar är välkomna. En avgift tas ut på INR 800 per husdjur per natt.
Erbjuder SwagStay Hotel Century parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har SwagStay Hotel Century angett för in- och utcheckning?
Checka in fram till: när som helst. Utcheckning senast 10.00.
Hur är området vid SwagStay Hotel Century?
SwagStay Hotel Century ligger 11 minuters promenad från Gandhi Sagar Lake och 13 minuters promenad från Empress Mall.