Your Days PLUS pool villa

2.0-stjärnigt boende
Hotell på promenadavstånd från Gågatan

Välj datum för att se priser

Your Days PLUS pool villa ligger bara 5 minuters bilfärd från Gågatan och Soi Buakhao. Dessutom ligger både Jomtien Beach och Pattaya Beach Road en kort biltur härifrån.

Populära bekvämligheter

  • Rökning förbjuden

Främsta bekvämligheter (6)

  • Vattenrutschkana
  • Trädgård
  • Flerspråkig personal
  • Utomhusgrill
  • Bagageförvaring
  • Tillgång till värdeskåp

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
D, Your Days pool villa, 162, 1, Thapphraya 15 Alley, Pattaya, Chon Buri Province, 20150

I närheten

  • Dongtans strand - 3 min med bil - 3.1 km
  • Pattaya - 3 min med bil - 3.1 km
  • Big Buddha Temple - 4 min med bil - 3.9 km
  • Phra Tamnak Beach - 7 min med bil - 4.6 km
  • Soi Buakhao - 7 min med bil - 6.9 km

Ta sig runt

  • Utapao (UTP-Utapao Intl.) - 57 min med bil
  • Suvarnabhumi International Airport (BKK) - 102 min med bil
  • Bangkok (DMK-Don Mueang Intl.) - 139 min med bil
  • Pattaya Tai station - 16 min med bil
  • Pattaya station - 18 min med bil
  • Sattahip Ban Huai Kwang station - 25 min med bil

Restauranger

  • ‪Ratanakorn Market - ‬4 min med bil
  • ‪Sunrise Tacos Mobile - ‬4 min med bil
  • ‪Cafe BLU - ‬9 min till fots
  • ‪พัทยาซีฟู้ด (Pattaya Seafood) - ‬4 min med bil
  • ‪Amber - ‬19 min till fots

Om boendet

Your Days PLUS pool villa

  • Your Days PLUS pool villa ligger bara 5 minuters bilfärd från Gågatan och Soi Buakhao. Dessutom ligger både Jomtien Beach och Pattaya Beach Road en kort biltur härifrån.

Översikt

DONE

Hotellets storlek

    • 4 rum
DONE

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 20.00.
    • Utcheckningstiden är kl. 11.00
DONE

Incheckningsinstruktioner

    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
DONE

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
DONE

Övrig information

    • Rökfritt boende

Hotellbekvämligheter

Mat och dryck

  • Grillar

Resa med barn

  • Vattenrutschkana

Saker att göra

  • Karaoke
  • Biljardbord

Tjänster

  • Bagageförvaring
  • Flerspråkig personal

Boendet och bekvämligheter

  • Byggdes 2024
  • Trädgård
  • Vattenrutschkana
  • Tillgång till förvaringsskåp

Bekvämligheter på rummet

Mat och dryck

  • Tillgång till delat kök

Avgifter och policyer

Policyer

Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Om du avbokar din bokning kommer boendets avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Vanliga frågor och svar

Vilka tider har Your Days PLUS pool villa angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 20.00. Utcheckning senast 11.00.

Vad finns det att göra på Your Days PLUS pool villa och i närheten?

Your Days PLUS pool villa har vattenrutschkana och trädgård.

Hur är området vid Your Days PLUS pool villa?

Your Days PLUS pool villa ligger i Södra Pattaya, 18 minuters promenad från Mini-Golf Pattaya.