HB Freeze Inn

Boendeklass: 2
Bed and breakfast i Tbilisi

Välj datum för att se priser

Njut av din vistelse i Tbilisi med HB Freeze Inn som utgångspunkt. Boendet ligger bara en kort promenad från kollektivtrafik. Till Rustaveli tar det inte mer än 6 minuter att gå.

Recensioner

6,6 av 10,
Bra

Populära bekvämligheter

  • Gratis wi-fi

Känn dig som hemma (4)

  • Privat badrum
  • Mörkläggningsgardiner
  • Minikylskåp
  • Hårtork

Rumsalternativ

Tillgängliga filter för rum
Visar 7 av 7 rum

Dubbelrum - utsikt mot staden

  • Utsikt mot staden
  • 24 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Dubbelrum - utsikt mot innergården

  • 27 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Trippelrum - utsikt mot staden

  • Utsikt mot staden
  • 28 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-säng och 1 stor enkelsäng

Dubbelrum - utsikt mot innergården (1)

  • 27 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Dubbelrum - utsikt mot staden (1)

  • Utsikt mot staden
  • 24 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Dubbelrum - utsikt mot innergården (2)

  • 27 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Enkelrum - utsikt mot staden

  • Utsikt mot staden
  • 16 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 1 sovplats
  • 1 stor enkelsäng

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
23 Merab Kostava St, Tbilisi, Tbilisi, 0108

I närheten

  • Tbilisis konserthall - 2 min till fots - 0.2 km
  • Rustaveli aveny - 3 min till fots - 0.3 km
  • Rosenrevolutionstorget - 6 min till fots - 0.6 km
  • Tbilisi State University - 10 min till fots - 0.8 km
  • Operan i Tbilisi - 11 min till fots - 1.0 km

Ta sig runt

  • Tbilisi (TBS-Tbilisi Intl.) - 30 min med bil
  • Tbilisis centralstation - 7 min med bil
  • Rustaveli - 6 minuters promenad
  • Tbilisis bergbana - 19 minuters promenad

Restauranger

  • ‪Café Stamba & Chocolaterie - ‬1 min till fots
  • ‪Lolita | ლოლიტა - ‬1 min till fots
  • ‪Mozaika Bar | მოზაიკა ბარი - ‬2 min till fots
  • ‪Process Craft Beer Bar - ‬1 min till fots
  • ‪Samikitno / Machakhela - ‬1 min till fots

Om boendet

HB Freeze Inn

  • Njut av din vistelse i Tbilisi med HB Freeze Inn som utgångspunkt. Boendet ligger bara en kort promenad från kollektivtrafik. Till Rustaveli tar det inte mer än 6 minuter att gå.

Översikt

Hotellets storlek

    • 7 rum

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.
    • Snabb utcheckning tillgänglig
    • Utcheckningstiden är kl. 11.00

Incheckningsinstruktioner

    • Detta boende har ingen reception.
    • Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för låsbox inom 24 timmar före ankomst – privat ingång.
    • Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
    • En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
    • Om visum krävs för inresa i landet kan boendet i vissa fall hjälpa dig med de dokument som krävs för att erhålla ett*

Husdjur

    • Djur ej tillåtna

Internet

    • Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 50+ Mbps)

Parkering

    • Ingen parkering på plats.

Hotellbekvämligheter

Tjänster

  • Virtuell reception

Bekvämligheter på rummet

Vardagsbekvämligheter

  • Uppvärmning
  • Strykjärn/strykbräda (på begäran)

Sov gott

  • Mörkläggningsgardiner

Fräscha upp dig

  • Privat badrum
  • Endast dusch
  • Tvål och Schampo
  • Hårtork
  • Handdukar
  • Toalettpapper

Håll dig uppkopplad

  • Skrivbord
  • Gratis wi-fi (med hastigheten 50+ Mbps)

Mat och dryck

  • Minikylskåp

Övrigt

  • Värdeförvaringsskåp på rummet
  • Guideböcker/rekommendationer

Avgifter och policyer

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.

Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.

Om visum krävs för inresa i landet kan ditt boende i vissa fall hjälpa dig med de dokument som krävs för att erhålla ett. Mer information får du genom att kontakta boendet med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Boendet kan ta ut en avgift för denna tjänst, även om du skulle avboka. Alla arrangemang görs direkt mellan dig och boendet.

Anläggningen har inga hissar.

Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till HB Freeze Inn?

Husdjur är tyvärr inte tillåtna.

Erbjuder HB Freeze Inn parkering?

Det finns tyvärr ingen parkering för HB Freeze Inn.

Vilka tider har HB Freeze Inn angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst. Utcheckning senast 11.00. Expressutcheckning erbjuds.

Finns det kasino i anslutning till HB Freeze Inn?

Nej, detta bed and breakfast har inget kasino, men Casino Adjara (3 min. bort med bil) ligger i närheten.

Hur är området vid HB Freeze Inn?

HB Freeze Inn iligger 6 minuters promenad från Rustaveli och 4 minuters promenad från Rustaveli aveny.

Recensioner

Recensioner för HB Freeze Inn

6,6

Bra

6,8

Renlighet

8,0

Bekvämligheter

8,0

Personal och service

8,0

Boendets skick och faciliteter

Recensioner

Verifierad recension

6/10 Bra

Oda iyi fakat temizlik eksik
Verifierad recension

6/10 Bra

Do not recommend a night stay; we just had it for a day stay, and it was fine. Not having an elevator is a problem when you have bags. But they provde almost all the needs in the room so that's a plus
Verifierad recension

10/10 Enastående

Evet her şey çok iyiydi
Verifierad recension

4/10 Hyfsat