Paradise Suite @ Asia City
Boendeklass: 2
Hotell i Kota Kinabalu
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Paradise Suite @ Asia City





Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Tillgängliga filter för rum
Visar 2 av 2 rum
Öppna alla foton för Star Residence

Star Residence
- 8 sovplatser
- 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Öppna alla foton för Sky Residence

Sky Residence
- 9 sovplatser
- 1 enkelsäng och 1 queensize-säng
- Gratis wi-fi
Liknande boenden

Signature Inn
Centrala Kota Kinabalu
Signature Inn
Centrala Kota Kinabalu
- Gratis wi-fi
- Reception dygnet runt
8.0 av 10, Väldigt bra, 4 recensioner
8,0
Väldigt bra
4 recensioner
Priset är 177 kr
177 kr
inklusive skatter och avgifter
26 aug. – 27 aug.

Hotel O Five 2
Centrala Kota Kinabalu
Hotel O Five 2
Centrala Kota Kinabalu
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Tvättmöjligheter
8.4 av 10, Väldigt bra, 115 recensioner
8,4
Väldigt bra
115 recensioner
Priset är 235 kr
235 kr
inklusive skatter och avgifter
14 sep. – 15 sep.

The Shore Premier Suites Kota Kinabalu
Centrala Kota Kinabalu
The Shore Premier Suites Kota Kinabalu
Centrala Kota Kinabalu
- Pool
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Restaurang
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 440 kr
440 kr
inklusive skatter och avgifter
16 sep. – 17 sep.

Hotel DeLeeton
Centrala Kota Kinabalu
Hotel DeLeeton
Centrala Kota Kinabalu
- Flygtransfer
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Tvättmöjligheter
8.2 av 10, Väldigt bra, 91 recensioner
8,2
Väldigt bra
91 recensioner
Priset är 258 kr
258 kr
inklusive skatter och avgifter
3 sep. – 4 sep.

Gaya Centre Hotel
Centrala Kota Kinabalu
Gaya Centre Hotel
Centrala Kota Kinabalu
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Restaurang
- Luftkonditionering
7.2 av 10, Bra, 739 recensioner
7,2
Bra
739 recensioner
Priset är 352 kr
352 kr
inklusive skatter och avgifter
8 sep. – 9 sep.

Qlio Hotel
Centrala Kota Kinabalu
Qlio Hotel
Centrala Kota Kinabalu
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Reception dygnet runt
- Rökning förbjuden
8.2 av 10, Väldigt bra, 56 recensioner
8,2
Väldigt bra
56 recensioner
Priset är 319 kr
319 kr
inklusive skatter och avgifter
8 sep. – 9 sep.

KK Times Square Hotel
Centrala Kota Kinabalu
KK Times Square Hotel
Centrala Kota Kinabalu
- Flygtransfer
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
7.2 av 10, Bra, 166 recensioner
7,2
Bra
166 recensioner
Priset är 420 kr
420 kr
inklusive skatter och avgifter
16 sep. – 17 sep.

Sunset Seaview Vacation Condos City Centre @ IMAGO Shopping Mall
Centrala Kota Kinabalu
Sunset Seaview Vacation Condos City Centre @ IMAGO Shopping Mall
Centrala Kota Kinabalu
- Pool
- Flygtransfer
- Pentry
- Tvättmöjligheter
7.0 av 10, Bra, 120 recensioner
7,0
Bra
120 recensioner
Priset är 346 kr
346 kr
inklusive skatter och avgifter
7 sep. – 8 sep.

Homesuite' Home at Bay Suites
Kota Kinabalu
Homesuite' Home at Bay Suites
Kota Kinabalu
- Pool
- Parkering tillgänglig
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
8.0 av 10, Väldigt bra, 1 recension
8,0
Väldigt bra
1 recension
Priset är 633 kr
633 kr
inklusive skatter och avgifter
24 sep. – 25 sep.

Deco Home Imago The Loft
Centrala Kota Kinabalu
Deco Home Imago The Loft
Centrala Kota Kinabalu
- Pool
- Pentry
- Tvättmöjligheter
- Avgiftsfri parkering
6.6 av 10, 34 recensioner
6,6
34 recensioner
Priset är 475 kr
475 kr
inklusive skatter och avgifter
26 aug. – 27 aug.
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

23, 2nd Floor, Block C Lorong Kampung, Air 4, Komplex Sedco, Jalan Laiman, Kota Kinabalu, Sabah, 0
I närheten
- Centre Point - 2 min till fots - 0.2 km
- Kota Kinabalus strandpromenad - 5 min till fots - 0.4 km
- Kota Kinabalu-marknaden - 6 min till fots - 0.6 km
- KK Plaza - 6 min till fots - 0.6 km
- Gaya Street Sunday Market - 8 min till fots - 0.7 km
Ta sig runt
- Kota Kinabalu (BKI-Kota Kinabalu Intl.) - 15 min med bil
- Tanjung Aru station - 5 min med bil
- Putatan tågstation - 15 min med bil
- Kinarut station - 28 min med bil
Restauranger
- Borenos Fried Chicken - 5 min till fots
- McDonald's - 3 min till fots
- Latest Recipe @ Le Méridien - 5 min till fots
- Secret Recipe - 5 min till fots
- The Chubs Grill - 3 min till fots
Om boendet
Paradise Suite @ Asia City
- Paradise Suite @ Asia City är ett utmärkt val för din vistelse i Kota Kinabalu.
Översikt
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 23.00.
- Utcheckningstiden är kl. 12.00
Incheckningsinstruktioner
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Parkering
- Parkering erbjuds (avgifter tillkommer).
Bekvämligheter på rummet
Mat och dryck
- Tillgång till delat kök
Avgifter och policyer
Parkering
- Parkering erbjuds mot en tilläggsavgift.
Policyer
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Om du avbokar din bokning kommer boendets avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Vanliga frågor och svar
Erbjuder Paradise Suite @ Asia City parkering?
Ja, det finns vanlig parkering (mot en avgift).
Vilka tider har Paradise Suite @ Asia City angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 23.00. Utcheckning senast 12.00.
Hur är området vid Paradise Suite @ Asia City?
Paradise Suite @ Asia City ligger 3 minuters promenad från Centre Point och 5 minuters promenad från Kota Kinabalus strandpromenad.