Nirmalya Guest House

Boendeklass: 3
Pensionat i Brahmapur

Välj datum för att se priser

När du planerar en resa till Brahmapur är Nirmalya Guest House ett utmärkt alternativ. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering.

Populära bekvämligheter

  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering

Främsta bekvämligheter (3)

  • Städning varje dag
  • Luftkonditionering
  • Reception (öppen begränsade tider)

Känn dig som hemma (4)

  • Privat badrum
  • Tv med premiumkanaler
  • Städning varje dag
  • Avgiftsfri parkering
Det nuvarande priset är 231 kr
inklusive skatter och avgifter
30 sep. – 1 okt.

Rumsalternativ

Tillgängliga filter för rum
Visar 2 av 2 rum

Premium-rum

  • Utsikt mot staden
  • 18 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 kingsize-säng och 1 enkelsäng

Deluxe-rum

  • 12 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 kingsize-säng

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Near New Bus stand, Haladiapadar, Brahmapur, OD, 760003

I närheten

  • Ramlingeswar Park - 3 min till fots - 0.3 km
  • Dhavaleshwar Temple - 14 min med bil - 7.0 km
  • Berhampur University - 22 min med bil - 11.7 km
  • Gopalpur Beach - 34 min med bil - 18.2 km
  • Dhavaleswaram Temple Odisha - 39 min med bil - 18.9 km

Ta sig runt

  • Bhubaneshwar (BBI-Biju Patnaik) - 149,8 km
  • Brahmapur station - 9 min med bil
  • Chatrapur station - 23 min med bil
  • Jagannathapur station - 26 min med bil

Restauranger

  • ‪Domino's Pizza - ‬10 min till fots
  • ‪Jyoti Bar And Restaurant - ‬10 min med bil
  • ‪ganjam dhaba - ‬10 min med bil
  • ‪jaga kalia - ‬4 min med bil
  • ‪Hotel Satya Sai - ‬3 min med bil

Om boendet

Nirmalya Guest House

  • När du planerar en resa till Brahmapur är Nirmalya Guest House ett utmärkt alternativ. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering.

Översikt

Hotellets storlek

    • 26 rum

Incheckning/utcheckning

    • Checka in från: 11.00. Checka in fram till: 11.30.
    • Sen incheckning i mån av tillgänglighet
    • Lägsta ålder för incheckning: 18 år
    • Utcheckningstiden är kl. 10.00

Incheckningsinstruktioner

    • Receptionen är öppen alla dagar 10.00–22.00.
    • Receptionen är bemannad under begränsade tider.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
    • Lägsta ålder för incheckning är 18 år

Husdjur

    • Inga djur eller assistanshundar tillåtna

Internet

    • Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 25+ Mbps)

Parkering

    • Gratis parkering erbjuds, med bevakning och utan tak.

Övrig information

    • Särskilda platser för rökning

Hotellbekvämligheter

Tjänster

  • Reception (öppen begränsade tider)

Bekvämligheter på rummet

Underhållning

  • 32-tums LCD-tv
  • Premium-digitalkanaler

Vardagsbekvämligheter

  • Luftkonditionering
  • Fläkt

Fräscha upp dig

  • Privat badrum
  • Endast dusch

Håll dig uppkopplad

  • Gratis wi-fi (med hastigheten 25+ Mbps)

Mat och dryck

  • Gratis flaskvatten

Övrigt

  • Dagligen

Avgifter och policyer

Extra tillval

  • Vatten erbjuds för en tilläggsavgift på INR 25.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.
Anläggningen har inga hissar.
Boendet tar endast emot kontanter.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Nirmalya Guest House?

Tyvärr är varken husdjur eller assistanshundar tillåtna.

Erbjuder Nirmalya Guest House parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har Nirmalya Guest House angett för in- och utcheckning?

Checka in från: 11.00. Checka in fram till: 11.30. Utcheckning senast 10.00.

Hur är området vid Nirmalya Guest House?

Nirmalya Guest House ligger 3 minuters promenad från Ramlingeswar Park.