Hel lägenhet
House w/ Pool and Barbecue Grill Sgt0000
Boendeklass: 2
Lägenhet i Porto de Pedras med utomhuspool
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för House w/ Pool and Barbecue Grill Sgt0000





Denna lägenhet är ett utmärkt val för din vistelse i Porto de Pedras. Gäster kan svalka sig i deras utomhuspool, och dessutom ingår bland annat wi-fi och parkering.
Hel lägenhet
3 sovrum3 badrum
Populära bekvämligheter
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Främsta bekvämligheter (2)
Främsta bekvämligheter (2)
- 3 rökfria lägenheter
- Utomhuspool
Känn dig som hemma (5)
Känn dig som hemma (5)
- 3 sovrum
- Privat badrum
- Hiss
- Avgiftsfri parkering
- Utomhuspooler
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Apartments in Condo With Pool in Front of the Beach - NVB
Porto de Pedras
Apartments in Condo With Pool in Front of the Beach - NVB
Porto de Pedras
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Gym
10.0 av 10, Enastående, 2 recensioner
10
Enastående
2 recensioner
Priset är 970 kr
970 kr
inklusive skatter och avgifter
26 aug. – 27 aug.

Beachfront Houses in a Condo, OKA Morada dos Milagres - Gres
Passo de Camaragibe
Beachfront Houses in a Condo, OKA Morada dos Milagres - Gres
Passo de Camaragibe
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Reception dygnet runt

MHV Milagres - Studio Guadalupe 05
Passo de Camaragibe
MHV Milagres - Studio Guadalupe 05
Passo de Camaragibe
- Pool
- Pentry
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering

House w/ Pool 140m From the Beach Clb0002
São Miguel dos Milagres
House w/ Pool 140m From the Beach Clb0002
São Miguel dos Milagres
- Pool
- Tvättmöjligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi

Houses in a Gated Community 100m From Marceneiro Beach - Hvas
Passo de Camaragibe
Houses in a Gated Community 100m From Marceneiro Beach - Hvas
Passo de Camaragibe
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Priset är 1 916 kr
1 916 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Casa Camará - By Living Milagres
Passo de Camaragibe
Casa Camará - By Living Milagres
Passo de Camaragibe
- Pool
- Tvättmöjligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

s/n QMG8+JC, Rua do Campo - Villa Kanui Tatuamunha, Porto de Pedras, Alagoas, 57945-000
I närheten
- Tatuamunha strand - 9 min till fots - 0.8 km
- Lagesstranden - 10 min med bil - 5.0 km
- Praia do Patacho - 13 min med bil - 8.4 km
- Porto da Rua-stranden - 14 min med bil - 9.9 km
- Sao Miguel dos Milagres strand - 18 min med bil - 14.0 km
Restauranger
- Restaurante Do Enildo - 13 min med bil
- Restaurante Grande Lau - 13 min med bil
- Milagres Do Toque Beach Club - 15 min med bil
- Quintal do Zé - 15 min med bil
- Patrícia Bistrô - 12 min med bil
Om boendet
House w/ Pool and Barbecue Grill Sgt0000
- Denna lägenhet är ett utmärkt val för din vistelse i Porto de Pedras. Gäster kan svalka sig i deras utomhuspool, och dessutom ingår bland annat wi-fi och parkering.
Översikt
Boendets storlek
- 3 lägenheter
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 20.00.
- Sen incheckning i mån av tillgänglighet
- Lägsta ålder för incheckning: 18 år
- Utcheckningstiden är kl. 11.00
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner inom 48 timmar före ankomst – värden tar emot dig.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 18 år
Barn
- Föräldrar måste uppvisa barns födelseattest och id-kort med foto*
- Inga spjälsängar (barnsängar)
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Internet
- Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 25+ Mbps)
Parkering
- Gratis parkering med bevakning erbjuds.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Pool/spa
- Utomhuspool
Internet
- Gratis wi-fi, med hastighet 25+ Mbps
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området, med bevakning
Sovrum
- 3 sovrum
Badrum
- 3 badrum
- Endast dusch
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Hiss
- Rökning förbjuden
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- 3 rum
Avgifter och policyer
Extra tillval
- Sen incheckning mellan 20.00 och 22.00 kan ordnas mot en extra avgift.
Barn- och extrasängar
- Föräldrar eller vårdnadshavare som reser med barn under 18 år måste uppvisa barnets födelsebevis och fotolegitimation (t.ex. pass) vid incheckning. Om endast en av föräldrarna reser internationellt till Brasilien med barnet, måste denna person dessutom uppvisa attesterad tillåtelse att resa undertecknad av den andra föräldern, i tillägg till barnets födelsebevis och fotolegitimation. Föräldrar eller vårdnadshavare som inte kan eller vill uppvisa en sådan attest måste inneha juridisk attest. Resenärer som planerar att resa till Brasilien med barn bör kontakta ett brasilianskt konsulatkontor innan resan för ytterligare information.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Vanliga frågor och svar
Har denna lägenhet någon pool?
Ja, det finns utomhuspool.
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna lägenhet?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder denna lägenhet parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Vilka tider har denna lägenhet angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 20.00. Utcheckning senast 11.00.
Vad finns det att göra på House w/ Pool and Barbecue Grill Sgt0000 och i närheten?
House w/ Pool and Barbecue Grill Sgt0000 har utomhuspool.
Hur är området vid House w/ Pool and Barbecue Grill Sgt0000?
House w/ Pool and Barbecue Grill Sgt0000 ligger 9 minuters promenad fr ån Tatuamunha strand.