Hel semesterbostad
Collection O 8th Mile Christ University
Boendeklass: 2
Semesterboende i Bengaluru
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Collection O 8th Mile Christ University





Njut av din vistelse i Bengaluru med Collection O 8th Mile Christ University som utgångspunkt.
Recensioner
7,87,8 av 10,
Bra
Hel bostad
1 sovrum1 badrumSovplats för 2
Populära bekvämligheter
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden
Främsta bekvämligheter (1)
Främsta bekvämligheter (1)
- Tillgång till värdeskåp
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Deluxe With Twin Bed Sundar Nivas
Yeshwanthpur
Deluxe With Twin Bed Sundar Nivas
Yeshwanthpur
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden

Hotel O RTO Office Krishnarajapura
Krishnarajapura
Hotel O RTO Office Krishnarajapura
Krishnarajapura
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden

Super Collection O Madavara Metro Station
Bengaluru
Super Collection O Madavara Metro Station
Bengaluru
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden

Family Room Tachoma House
Bengaluru
Family Room Tachoma House
Bengaluru
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden

Classic Indiranagar Leela Park Domlur
Domlur
Classic Indiranagar Leela Park Domlur
Domlur
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Luftkonditionering
- Rökning förbjuden
2.0 av 10, 1 recension
2,0
1 recension

Hotel O Madavara Metro Station
Bengaluru
Hotel O Madavara Metro Station
Bengaluru
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden
Priset är 199 kr
199 kr
inklusive skatter och avgifter
28 aug. – 29 aug.

Suite Gm Comforts
Bengaluru
Suite Gm Comforts
Bengaluru
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden

Deluxe KR Sunrise Arcade
Krishnarajapura
Deluxe KR Sunrise Arcade
Krishnarajapura
- Avgiftsfri parkering
- Restaurang
- Rökning förbjuden

Deluxe Super Collection O Banaswadi
Mathikere
Deluxe Super Collection O Banaswadi
Mathikere
- Avgiftsfri parkering
- Rökning förbjuden

Cozy Stays Near Halasuru Metro Station
Ulsoor
Cozy Stays Near Halasuru Metro Station
Ulsoor
- Tvättmöjligheter
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Restaurang
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området
Bengaluru, Karnataka
I närheten
- Peenya - 2 min till fots - 0.2 km
- Bangalore International Exhibition Centre - 10 min med bil - 6.4 km
- Bangalores palats - 31 min med bil - 16.6 km
- Manyata Tech Park - 35 min med bil - 20.8 km
- M.G. Road - 38 min med bil - 19.5 km
Ta sig runt
- Bengaluru (BLR-Kempegowda Intl.) - 62 min med bil
- Jalahalli station - 4 min med bil
- Peenya Industry Station - 5 min med bil
- Bengaluru Chikbanavar station - 7 min med bil
- Nagasandra Station - 27 minuters promenad
Restauranger
- Pavani Chats - 9 min med bil
- McDonald's - 7 min med bil
- Starbucks - 10 min med bil
- Cafe Noir - 10 min med bil
- Savi Sagar Restaurant - 4 min med bil
Om boendet
Collection O 8th Mile Christ University
- Njut av din vistelse i Bengaluru med Collection O 8th Mile Christ University som utgångspunkt.
Översikt
Incheckning/utcheckning
- Lägsta ålder för incheckning: 18 år
Incheckningsinstruktioner
- Detta boende har ingen reception.
- Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 18 år
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Hiss
- Rökning förbjuden
Tjänster och inrättningar
- Tillgång till värdeskåp
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Rökdetektor har installerats. (Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.)
Avgifter och policyer
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort. Ingen kontantbetalning.
Följande kreditkort accepteras: Visa, Mastercard och American Express.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Collection O 8th Mile Christ University?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Erbjuder Collection O 8th Mile Christ University parkering?
Ja, det finns gratis parkering.
Hur är området vid Collection O 8th Mile Christ University?
Collection O 8th Mile Christ University ligger 4 minuters promenad från Peenya.