Hel semesterbostad
Too Hoots
Boendeklass: 2
Stuga med privat bubbelpool och kök i Dulas
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Too Hoots





Denna stuga ligger bredvid en golfbana och är ett utmärkt val för din vistelse i Dulas. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering. Även en trädgård, privat bubbelpool och kök erbjuds.
Hel bostad
4 sovrum2 badrumSovplats för 8
Populära bekvämligheter
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Främsta bekvämligheter (2)
Främsta bekvämligheter (2)
- Trädgård
- Lekplats
Känn dig som hemma (6)
Känn dig som hemma (6)
- Lekplats på området
- 4 sovrum
- Kök
- Privat badrum
- Privat bubbelpool
- Trädgård
Det nuvarande priset är 9 448 kr
9 448 kr
inklusive skatter och avgifter
5 sep. – 6 sep.
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Bryn Min Manton Penthouse
Caernarfon
Bryn Min Manton Penthouse
Caernarfon
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension
Priset är 14 490 kr
14 490 kr
inklusive skatter och avgifter
5 sep. – 6 sep.

Menuchah
Criccieth
Menuchah
Criccieth
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Priset är 5 692 kr
5 692 kr
inklusive skatter och avgifter
19 sep. – 20 sep.

Collfryn
Machynlleth
Collfryn
Machynlleth
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi

Dwyros
Pwllheli
Dwyros
Pwllheli
- Kök
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Lounge
Priset är 8 612 kr
8 612 kr
inklusive skatter och avgifter
25 sep. – 26 sep.

Bwthyn Pengwern
Caernarfon
Bwthyn Pengwern
Caernarfon
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi

Dune Retreat
Ty Croes
Dune Retreat
Ty Croes
- Kök
- Tvättmöjligheter
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
10.0 av 10, Enastående, 1 recension
10
Enastående
1 recension

Encil Gyfrinfa
Pwllheli
Encil Gyfrinfa
Pwllheli
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Priset är 7 510 kr
7 510 kr
inklusive skatter och avgifter
7 sep. – 8 sep.

Fir Cottages
Llanrwst
Fir Cottages
Llanrwst
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi

Eco Friendly White House, Sleeps 8
Colwyn Bay
Eco Friendly White House, Sleeps 8
Colwyn Bay
- Kök
- Gratis wi-fi
- Rökning förbjuden
Priset är 9 394 kr
9 394 kr
inklusive skatter och avgifter
6 sep. – 7 sep.

Kestrel Cottage
Gaerwen
Kestrel Cottage
Gaerwen
- Kök
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Too Hoots Mynydd Bodafon Lligwy, Dulas, Wales, LL71 8BN
I närheten
- Anglesey Area of Outstanding Natural Beauty - 1 min till fots - 0.0 km
- Holyhead Harbour - 41 min med bil - 41.0 km
- Bangor University - 41 min med bil - 31.1 km
- Caernarfon Castle - 47 min med bil - 39.7 km
- Zip World Penrhyn Quarry - 51 min med bil - 41.6 km
Ta sig runt
- Valley Station - 25 min med bil
- Holyhead Station - 31 min med bil
- Llanfairpwll Station - 32 min med bil
Restauranger
- Rozi’s Tandoori - 9 min med bil
- Breeze Hill hotel - 8 min med bil
- Port Chippy - 10 min med bil
- Panton Arms - 13 min med bil
- The Old Boathouse - 11 min med bil
Om boendet
Too Hoots
- Denna stuga ligger bredvid en golfbana och är ett utmärkt val för din vistelse i Dulas. Här erbjuds gäster gratis förmåner som bland annat wi-fi och parkering. Även en trädgård, privat bubbelpool och kök erbjuds.
Översikt
Boendets storlek
- Privat stuga
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 17.00. Checka in fram till: 23.00.
- Utcheckningstiden är kl. 10.00
Incheckningsinstruktioner
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
Husdjur
- Djur tillåtna
- Assistanshundar är välkomna
Internet
- Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
- Gratis wi-fi på rummen
Parkering
- Gratis parkering erbjuds.
- Parkering borta från gatan finns på plats.
Övrig information
- Rökfritt boende
Hotellbekvämligheter
Pool/spa
- Privat bubbelpool
Internet
- Gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
- Parkering på området, inte bara på gatan
Familjevänligt
- Lekplats
Kök
- Köksutrustning
Sovrum
- 4 sovrum
Badrum
- 2 badrum
- Endast dusch
Utomhus
- Trädgård
Husdjur
- Assistanshundar är avgiftsbefriade
- Husdjur välkomna
Anpassning/tillgänglighet
- Rökning förbjuden
Tjänster och inrättningar
- Ingen städning
Höjdpunkter i området
- Bredvid en golfbana
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas. (Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig.)
- Uppgifter om rökdetektor saknas. (Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.)
Allmänt
- Unik inredning
- Unika möbler
Avgifter och policyer
Husdjur
- Inga avgifter tas ut för assistanshundar.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna stuga?
Ja, husdjur är välkomna.
Erbjuder denna stuga parkering?
Ja, det finns gratis parkering. Det finns parkeringsplatser på sidogator.
Vilka tider har denna stuga angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 17.00. Checka in fram till: 23.00. Utcheckning senast 10.00.
Vad finns det att göra på Too Hoots och i närheten?
Too Hoots har trädgård.
Har Too Hoots privata bubbelpooler?
Ja, stugan har privat bubbelpool.
Har Too Hoots kök eller pentry?
Ja, det finns ett kök med köksutrustning.