Central Hotel

Boendeklass: 3
Hotell i Kecskemet

Välj datum för att se priser

När du planerar en resa till Kecskemet är Central Hotel ett utmärkt alternativ. Här ingår bland annat wi-fi, parkering och kontinental frukost dagligen mellan 07.00 och 10.00.

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Gratis frukost
  • Husdjursvänligt
  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Reception dygnet runt

Främsta bekvämligheter (8)

  • Städning varje dag
  • Reception öppen dygnet runt
  • Luftkonditionering
  • Gemensamt vardagsrum
  • Bankomat/banktjänster
  • Frisersalong
  • Bagageförvaring
  • Bankettsal

Känn dig som hemma (6)

  • Privat badrum
  • Tv med premiumkanaler
  • Städning varje dag
  • Hiss
  • Avgiftsfri parkering
  • Minikylskåp

Rumsalternativ

Standard dubbelrum eller tvåbäddsrum - utsikt mot staden

  • Utsikt mot staden
  • 22 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 1 sovplats
  • 1 enkelsäng

Enkelrum - utsikt mot staden

  • Utsikt mot staden
  • 15 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 1 sovplats
  • 1 enkelsäng

Liknande boenden

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Karta
Kisfaludy u. 10., Kecskemét, 6000

I närheten

  • Museet för ungerska naiva konstnärer - 3 min till fots - 0.3 km
  • Katona József-teatern - 3 min till fots - 0.3 km
  • Kecskemets stadshus - 5 min till fots - 0.4 km
  • Cifra Palota - 8 min till fots - 0.7 km
  • Kecskemét-galleriet - 8 min till fots - 0.7 km

Ta sig runt

  • Budapest (BUD - Ferenc Liszt International Airport) - 61 min med bil
  • Kecskemet station - 18 minuters promenad
  • Kiskunfélegyháza station - 23 min med bil
  • Tőserdő - 23 min med bil

Restauranger

  • ‪Cafe Frei - ‬5 min till fots
  • ‪Jakó Cukrászda - ‬6 min till fots
  • ‪McDonald's - ‬5 min till fots
  • ‪Lechner Kávéház - ‬5 min till fots
  • ‪Leves'M Levesbár - ‬5 min till fots

Om boendet

Central Hotel

  • När du planerar en resa till Kecskemet är Central Hotel ett utmärkt alternativ. Här ingår bland annat wi-fi, parkering och kontinental frukost dagligen mellan 07.00 och 10.00.

Översikt

Hotellets storlek

    • 64 rum

Incheckning/utcheckning

    • Incheckning börjar kl. 14.00
    • Sen incheckning i mån av tillgänglighet
    • Lägsta ålder för incheckning: 18 år
    • Utcheckningstiden är kl. 10.00

Incheckningsinstruktioner

    • Gästerna får tillgång till boendet via en privat ingång.
    • Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Krävs vid incheckning

    • Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
    • Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
    • Lägsta ålder för incheckning är 18 år

Barn

    • Inga spjälsängar (barnsängar)

Husdjur

    • Husdjur tillåts*
    • Assistanshundar är välkomna
    • Mat- och vattenskålar erbjuds

Internet

    • Gratis wi-fi i allmänna utrymmen
    • Gratis wi-fi på rummen (hastighet: 25+ Mbps)

Parkering

    • Gratis parkering under tak erbjuds.

Övrig information

    • Rökfritt boende

Hotellbekvämligheter

Mat och dryck

  • Gratis kontinental frukost dagligen 07.00–10.00

Tjänster

  • Reception (öppen dygnet runt)
  • Frisersalong
  • Bagageförvaring
  • Romantiska paket

Boendet och bekvämligheter

  • Bankomat/banktjänster
  • Gemensamt vardagsrum
  • Bankettsal

Tillgänglighetsanpassning

  • Hiss
  • Rullstolsanpassad receptionsdisk
  • Väl upplyst gång till ingången

Bekvämligheter på rummet

Underhållning

  • 60-centimeters tv
  • Premium-digitalkanaler

Vardagsbekvämligheter

  • Luftkonditionering och uppvärmning

Sov gott

  • Allergitestade sängkläder
  • Sängkläder tillhandahålls

Fräscha upp dig

  • Privat badrum
  • Endast dusch
  • Gratis toalettartiklar
  • Hårtork
  • Handdukar
  • Toalettpapper

Håll dig uppkopplad

  • Skrivbord
  • Gratis wi-fi (med hastigheten 25+ Mbps)

Mat och dryck

  • Minikylskåp

Övrigt

  • Dagligen

Avgifter och policyer

Obligatoriska avgifter

Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
  • Stadsskatt: 400.00 HUF per person per natt. Skatten gäller inte barn under 18 år.

Husdjur

  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.
  • Husdjur är tillåtna mot en avgift på HUF 5000 per husdjur, per natt.

Policyer

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extra personer kan tillkomma och varierar beroende på boendets regler.
Gästerna kan vara tryggt medvetna om att det finns brandsläckare på boendet.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
Följande kreditkort accepteras: Visa och Mastercard.
Boendets registreringsnummer SZ19000685
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendeklass

Detta hotell har fått 3 stjärnor.

Vanliga frågor och svar

Är det tillåtet att ta med sig husdjur till Central Hotel?

Ja, husdjur är välkomna. En avgift tas ut på HUF 5000 per husdjur per natt. Assistanshundar är avgiftsbefriade. Mat- och vattenskålar erbjuds.

Erbjuder Central Hotel parkering?

Ja, det finns gratis parkering.

Vilka tider har Central Hotel angett för in- och utcheckning?

Du kan checka in från 14.00. Utcheckning senast 10.00.

Hur är området vid Central Hotel?

Central Hotel ligger 4 minuters promenad från Museet för ungerska naiva konstnärer och 8 minuters promenad från Cifra Palota.

Recensioner

Recensioner för Central Hotel

10

Enastående

10

Renlighet

9,0

Bekvämligheter

10

Personal och service

9,0

Boendets skick och faciliteter

Recensioner

Verifierad recension

10/10 Enastående

Very good location, many shops nearby, possible parking, nice, clean room with helpful staff
Verifierad recension

10/10 Enastående

Perfect location and great staff. They was very helpful and spoke good English. Location is in the city center close to everything and the had parking.
Verifierad recension

10/10 Enastående