Hel semesterbostad
Villa 10 Hozan in Kolympia
Villa på stranden i Rhodos
Välj datum för att se priser
Fotogalleri för Villa 10 Hozan in Kolympia





Denna villa är ett utmärkt val för din vistelse i Rhodos.
Recensioner
1010 av 10,
Enastående
Hel bostad
2 sovrum2 badrumSovplats för 4
Populära bekvämligheter
Främsta bekvämligheter (4)
Främsta bekvämligheter (4)
- 6 villor
- På stranden
- Trädgård
- Utomhusgrill
Känn dig som hemma (5)
Känn dig som hemma (5)
- 2 sovrum
- Köksutrustning
- Privat badrum
- Trädgård
- Grill(ar)
Rumsalternativ
Kontrollera tillgängligheten för dessa datum
Liknande boenden

Paralos Rodos Lifestyle
Rhodes
Paralos Rodos Lifestyle
Rhodes
- Pool
- Gratis frukost
- Spa
- Avgiftsfri parkering
8.6 av 10, Fantastiskt, 33 recensioner
8,6
Fantastiskt
33 recensioner
Priset är 3 272 kr
3 272 kr
inklusive skatter och avgifter
31 aug. – 1 sep.

Cook's Club Kolymbia - Adults only
Rhodes
Cook's Club Kolymbia - Adults only
Rhodes
- Pool
- Spa
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
9.4 av 10, Enastående, 173 recensioner
9,4
Enastående
173 recensioner
Priset är 2 679 kr
2 679 kr
inklusive skatter och avgifter
17 sep. – 18 sep.

Paradise Garden
Rhodes
Paradise Garden
Rhodes
- Pool
- Flygtransfer
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
8.8 av 10, Fantastiskt, 17 recensioner
8,8
Fantastiskt
17 recensioner
Priset är 1 174 kr
1 174 kr
inklusive skatter och avgifter
23 sep. – 24 sep.

The Landmark Villas & Spa
Rhodes
The Landmark Villas & Spa
Rhodes
- Pool
- Gratis frukost
- Spa
- Gratis wi-fi
10.0 av 10, Enastående, 3 recensioner
10
Enastående
3 recensioner

Villa Afrodite Classico
Rhodes
Villa Afrodite Classico
Rhodes

Villa Livis 1 in Rhodes
Rhodes
Villa Livis 1 in Rhodes
Rhodes
- Lounge

Fantasy
Rhodes
Fantasy
Rhodes
- Pool
- Avgiftsfri parkering
- Tillgång till internet
- Luftkonditionering
5.6 av 10, 5 recensioner
5,6
5 recensioner
Priset är 977 kr
977 kr
inklusive skatter och avgifter
24 sep. – 25 sep.

Sinani Villa - Garden Oasis With Private Pool
Rhodes
Sinani Villa - Garden Oasis With Private Pool
Rhodes
- Husdjursvänligt
- Avgiftsfri parkering
- Gratis wi-fi
- Lounge
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!
Om området

Rhodes, South Aegean
I närheten
- Kolimbia Beach - 15 min till fots - 1.3 km
- Tsambika strand - 14 min med bil - 7.6 km
- Stegna strand - 20 min med bil - 13.9 km
- Faliraki vattenpark - 25 min med bil - 18.8 km
- Lindos Beach - 50 min med bil - 35.0 km
Ta sig runt
- Rhodos (RHO-Diagoras) - 43 min med bil
Restauranger
- Taverna Mavrios - 11 min med bil
- Telxines - 11 min med bil
- Amethystos - 11 min med bil
- Replay restaurant - 12 min med bil
- Milos Cocktail Bar - 13 min med bil
Om boendet
Villa 10 Hozan in Kolympia
- Denna villa är ett utmärkt val för din vistelse i Rhodos.
Översikt
Boendets storlek
- Privat villa
Incheckning/utcheckning
- Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 23.00.
- Lägsta ålder för incheckning: 25 år
- Utcheckningstiden är kl. 10.00
Incheckningsinstruktioner
- Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
- Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
- Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Krävs vid incheckning
- Kreditkort, bankkort eller kontant deposition krävs för oförutsedda kostnader.
- Statligt utfärdad fotolegitimation kan krävas
- Lägsta ålder för incheckning är 25 år
Husdjur
- Djur ej tillåtna
Hotellbekvämligheter
Strand
- På stranden
Mat och dryck
- Köksutrustning
Sovrum
- 2 sovrum
Badrum
- 2 badrum
Utomhus
- Grill
- Trädgård
Husdjur
- Inga husdjur tillåtna
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
Säkerhetsdetaljer
- Kolmonoxidvarnare har installerats. (Värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet.)
- Rökdetektor har installerats. (Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.)
- Brandsläckare
Allmänt
- 6 rum
Avgifter och policyer
Obligatoriska avgifter
Du kommer att ombes att betala följande avgifter till boendet vid incheckning eller utcheckning – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- En skatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Andra undantag och avdrag kan förekomma. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
- Stadsskatt: Från 1 november till 31 mars, EUR 0.50 per boende per natt.
- Stadsskatt: Från 1 april till 31 oktober, EUR 2.00 per boende per natt.
Policyer
Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Anläggningen har inga hissar.
Fester och gruppevenemang är strängt förbjudna på boendet.
Värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Gästerna kan vara tryggt medvetna om att det finns brandsläckare på boendet.
Boendet accepterar kreditkort.
Följande kreditkort accepteras: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club och JCB International.
Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 500, på grund av statliga föreskrifter. Om du vill ha mer information kan du kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.
Boendets registreringsnummer 1367244
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.
Kallas även
10 Hozan In Kolympia Rhodes
Villa 10 Hozan in Kolympia Villa
Villa 10 Hozan in Kolympia Rhodes
Villa 10 Hozan in Kolympia Villa Rhodes
Vanliga frågor och svar
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till denna villa?
Husdjur är tyvärr inte tillåtna.
Vilka tider har denna villa angett för in- och utcheckning?
Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 23.00. Utcheckning senast 10.00.
Vad finns det att göra på Villa 10 Hozan in Kolympia och i närheten?
Villa 10 Hozan in Kolympia har trädgård.
Hur är området vid Villa 10 Hozan in Kolympia?
Villa 10 Hozan in Kolympia ligger 11 minuters promenad från Kolimbia Beach.